reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Witaj Danusia. Widze , ze nic się nie dzieje na forum a miałam nadzieje kogos poznac. Na kiedy masz termin porodu?

Twój wpis jest jednym z najswiezszych dlatego chcialam zapytać w której czesci Leicester mieszkasz bo może byśmy na jakas kawke się umowily.

Witaj Danusia. Widze , ze nic się nie dzieje na forum a miałam nadzieje kogos poznac. Na kiedy masz termin porodu?

Twój wpis jest jednym z najswiezszych dlatego chcialam zapytać w której czesci Leicester mieszkasz bo może byśmy na jakas kawke się umowily.

Czesc dopiero teraz tu zajrzalam! Moje maleństwo jest juz na swiecie od tygodnia Chetnie podziele sie doswiadczeniami. No i oczywiscie kawa lub spacer jak najbardziej aktualne. Mieszkam w okolicach Belgrave ale moge wszedzie dojechac.
 
Witam. Mam pytanie do mam z Leicester. Poszukuje polskiej położnej, która pomogłaby mi w pierwszych 2, 3 dniach po porodzie. Niestety mój mąż nie może wziąć wolnego w tym okresie, żeby mi pomóc. Pierwotnie mieli przyjechać moi rodzice, żeby mnie troche odciążyć i żebym doszła do siebie po porodzie, ale niestety mieli wypadek samochodowy i oboje leżą teraz w szpitalu. Wywołanie porodu mam umówione na 27/10/2016. Byłabym wdzięczna za kontakt z taką położną, jeżeli któraś z was o takiej słyszała. Z góry serdecznie dziękuję
 
BIRTH RIGHT
POLSKA SZKOŁA RODZENIA W LEICESTER
Zapisz się już dziś!! Pierwsze zajęcia odbędą się :
5-go listopada ( sobota)
w godzinach 15:30 - 18:00

Zajęcia odbywać się będą w weekendy, do wyboru macie :
Soboty 15:30-18:00 lub
niedziele 12:00-14:30
i co najważniejsze po polsku :)
Zapisy do szkoły przyjmuję od 24 tygodniu ciąży. W ramach szkoły rodzenia Birth Right oferuję 4 sesje edukacyjne ( ok 2,5 godziny każda) i całość kosztuje £100 od pary za 4 sesje - płatność na pierwszych zajęciach. Sesje w małych grupach - max 6 par. Darmowy parking przy szkole.
Serdecznie zapraszam przyszłych rodziców do mojej nowo otwartej szkoły rodzenia w Leicester. Jest to jedyna polska szkoła rodzenia w Leicestershire !!
Nazywam się Magda i jestem polską położną z wieloletnim doświadczeniem. Aktualnie już od ponad 5 lat pracuję w szpitalu w Leicester na bloku porodowym.

Kontakt :
drogą mailową - birthrightleicester@gmail.com
lub telefonicznie - 07508441933
(gdybym nie odbierała połączenia proszę o pozostawienie wiadomości - pracując na porodówce nie mam możliwości rozmawiać :) ale na pewno się odezwę).

Zapraszam też do polubienia mojej strony na Fb
Link do: Birth Right | Facebook

Magda- położna
 
reklama
Do góry