reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

A czy to wazne czy italiano czy polacco czy romeno ...;)
Jestem w ciazy dopoero z coreczka a maz tak Italiano [emoji13]
Mieszkalam dwa lata w ciampino tez zanim meza poznalAm a ty dlugo ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz co o tyle wazne dla mnie, ze wychodze za maz za Wlocha i chcialam podpytac sie kilku tematow zwiazanych z aspektami prawnymi i nabywaniu praw i swiadczen jako rezydent...

Ja Rzym, ale jeszcze pop na pol PL/ITA. Rozwazam przeprowadzke przed porodem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz co o tyle wazne dla mnie, ze wychodze za maz za Wlocha i chcialam podpytac sie kilku tematow zwiazanych z aspektami prawnymi i nabywaniu praw i swiadczen jako rezydent...

Ja Rzym, ale jeszcze pop na pol PL/ITA. Rozwazam przeprowadzke przed porodem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Non ti preoccupare ;)))
Po slubie napewbo dostaniesz status rezydenta,e sumie to nirwiem czy od razu bo niby dopoero przeprowadzka sz sie z pl do it Ale ....raczej tak np dowod wloski dostaniesz na bank bedac Po slubie z wlochem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co o tyle wazne dla mnie, ze wychodze za maz za Wlocha i chcialam podpytac sie kilku tematow zwiazanych z aspektami prawnymi i nabywaniu praw i swiadczen jako rezydent...

Ja Rzym, ale jeszcze pop na pol PL/ITA. Rozwazam przeprowadzke przed porodem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ciampino to tez rzym ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry