reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dołączył(a)
8 Lipiec 2009
Postów
4
Miasto
okolice SALERNO
hej mamuski...cieszę się ze do was dołączam:tak:żyje w itali juz 8lat....mam piekne 2córeczki z włochem...żyjemy blisko salerno...jak ktoś tez jest z tych okolic :-)fajnie by było nawiązać blisza znajomość bo brak mi tu moich przyjaciół z polski...:-(będę szczęśliwa nawiązując nowe znajomości z mamusiami z polski zyjacymi tak jak ja w itali;-)pozdrawiam i życze radosnego dnia:tak:
 
reklama
Witam,
ja jestem Karolina i mieszkam w Purugii, nestety nie sa to okolice Salerno. Tez mi brakuje tutaj mojej rodziny i znajomych. Ale ni ma sie co uzalac, taka droge zycia wybralam.
Mi rowniez bedzie bardzo milo nawiazac kontakt z mamai polkami we Wloszech.
Ja mama bede w styczniu 2010 roku.
Pozdrawiam
 
Witam, ja mieszam w mezem Wlochem w Rzymie. Pod koniec stycznia urodzi sie nasza coreczka Laura. Pozdrawiam was serdecznie. :-)
 
witam ja mieszkalam 7 lat we wloszech
obecnie przeprowadzilismy sie z mezem wlochem i nasza coreczka 18miesiecy do Paryza
tutaj bardzo mi brakuje kontaktu z ludzmi
i polskich mam jakos nie moge znalesc wiec moze Wy mi dotrzymacie towarzystwa
pozdrawiam
 
Hej hej czy ktos tu jest? Szukam mam z okolic Udine, Grado lub Ligniano :)Jestem w piatym tygodniu ciazy i chetnie nawiazalabym kontakt z innymi mamusiami :)
 
Hej! Moj maz jest Wlochem a ja mam polskie i wloskie obywatelstwo. Za tydzien urodzi sie nasza coreczka. Czy bedzie miala automatycznie rowniez polskie obywatelstwo? Czy w Polsce przez rodzine musze zglosic od razu jej urodzenie czy wystarczy po kilku miesiacach kiedy bede w Polsce? Czy podczas pobytu w polsce bedzie miala prawo do bezplatnego leczenia? Wybieramy sie dopiero latem. Dzieki za wszystkie informacje. Pozdrawiam wszystkie polskie mamy we Wloszech! :)
 
Witam bardzo serdecznie!Mam na imię Ewa,mieszkam we Włoszech od 5 lat,w Capaccio(niedaleko Salerno).Jestem w 28 tyg.ciąży w maju narodzi się nasz synek.Obecnie z mężem jesteśmy w Polsce na krótkim urlopie ale już niedługo wyjeżdzamy.Chciałabym nawiązać kontakt w celu zaprzyjaźnienia się oraz wymiany informacji na temat ciąży i nie tylko.....Pozdrawiam gorąco!
 
Witam wszystkie mamy :-) Mieszkam w Italii od 2 lat i mam 9mies synka. Przeprowadzilam sie z duzego miasta w Pl pod Wenecje i przyznam ze do tej pory nie moge sie przyzwyczaic :-( Bez samochodu ani rusz , a tylko maz ma prawo jazdy. Do najblizszego sklepu na piechote mam ok 30min! Zeby bylo ciekawiej to mieszkamy w blizniaku z tesciami, i zdazylam poznac jak dziala wloska rodzinka:-) Czy sa tu jakies mamy z Veneto? Pozdrawiam:-)
 
Witam wszystkie mamy :-) Mieszkam w Italii od 2 lat i mam 9mies synka. Przeprowadzilam sie z duzego miasta w Pl pod Wenecje i przyznam ze do tej pory nie moge sie przyzwyczaic :-( Bez samochodu ani rusz , a tylko maz ma prawo jazdy. Do najblizszego sklepu na piechote mam ok 30min! Zeby bylo ciekawiej to mieszkamy w blizniaku z tesciami, i zdazylam poznac jak dziala wloska rodzinka:-) Czy sa tu jakies mamy z Veneto? Pozdrawiam:-)

Hej :)
Ja jestem z Veneto, mieszkam niedaleko Udine, San Daniele nazywa sie ta miejscowosc, ja co prawda sklep mam blisko bo mieszkamy w centrum ale z tym samochodem to wiem co to znaczy :)
 
reklama
Kasiona! Najpierw GRATULACJE :-) Kiedy malenstwa przyjada na swiat? Jak sobie radzisz? Masz tu jakas rodzine? Bedziesz miala kogos do pomocy? Ja nikogo z polski niestety. Kiedy urodzil sie Riccardo przyjechala moja mama, bo inaczej tesciowa weszlaby mi na glowe. Uwazala Rickiego praktycznie za swoje dziecko! paranoja.. ale to juz inna historia. Pozdrawaim Was serdecznie:-)
 
Do góry