reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polskie mamy we Wloszech

reklama
ALESSANDRO URODZIL SIE 1.1.2009 o godznie 20.10 wazy 3415 i mierzy 51cm i byl pierwszym dzieckiem ktore sie urodzilo w tym szpitalu ktorym jestemy czujemy sie swietnie porod byl dosc szybki tylko 2 godzinki wszytko trwalo...:-D nadal jestemy w szpitalu i mam nadzieje ze dzis wyjdziemy...
odezwe sie jak wrocimy do domku...
 
GRATULACJE LANDRYNECZKA_1982!!!!!!!:-)
super prezent na nowy rok..
ja ostatnio przezywam koszmar bo mala niechce wogole spac czeka az ja pojde spac!!!!wczesniej godzina 20 juz spala teraz to siedzi do polnocy a spac jej sie chce ze az pada ale nie zasnie tylko siedzi i czeka az mama pojdzie spac.
nie dosc ze caly dzien musze z nia siedziec to teraz jeszcze wieczorem nieda mi nic zrobic TRAGEDIA:wściekła/y:

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!
 
GRATULACJE LANDRYNECZKA_1982!!!!!!!:-)
super prezent na nowy rok..
ja ostatnio przezywam koszmar bo mala niechce wogole spac czeka az ja pojde spac!!!!wczesniej godzina 20 juz spala teraz to siedzi do polnocy a spac jej sie chce ze az pada ale nie zasnie tylko siedzi i czeka az mama pojdzie spac.
nie dosc ze caly dzien musze z nia siedziec to teraz jeszcze wieczorem nieda mi nic zrobic TRAGEDIA:wściekła/y:

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!


dzieki kochana za zyczenia wzajemnie i dla Ciebie SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
to widze ze nie tylko ja nie spie po nocach maly sie narazie budzi tylko na jedzonko raz w nocy gdzies tak zawsze kolo 4 nad ranem moze zrob tak ze polz sie z mala i udaj ze spisz jak ona zasnie mozesz wstac i cos porobic...
 
landryneczko moje najserdeczniejsze gratulacje!!
Ale sie szybciutko uwinelas - tylko 2 godziny i dzien po terminie!!
Widze, ze Tobie to tylko dzieci rodzic :-D
Ja Kaye urodzilam 10 dni po terminie i po 12,5 godzinach porodu....
Pytalas skad klikam - mieszkam 60 km od Syrakuz.
 
landryneczko moje najserdeczniejsze gratulacje!!
Ale sie szybciutko uwinelas - tylko 2 godziny i dzien po terminie!!
Widze, ze Tobie to tylko dzieci rodzic :-D
Ja Kaye urodzilam 10 dni po terminie i po 12,5 godzinach porodu....
Pytalas skad klikam - mieszkam 60 km od Syrakuz.

no mam szczescie to trzeba przyznac taki szybki porod widzialam jak inne cierpialy szok normalnie
 
Witam wszystkich,
ja też mieszkam we Włoszech prawie od 7 lat
Jestem szczęśliwą mamą 3 letniej córci a teraz oczekuję drugiego maluszka.
W pierwszej ciąży chodziłam do państwowego lekarza z ASL, nie mogę nic złego powiedzieć bo w ciąży było wszystko wporządku poród lekki i przyjemny, opieka w szpitalu też.
Teraz mam trochę więcej pytań, i chciałam poszukać polskiego ginekologa.
Mieszkam w okolicy Como. Czy któraś z Was zna lub wie gdzie przyjmuje polski lekarz?

Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki.
 
witam,
jestem byla Mama we wloszech, tzn, mieszkalam we wloszech 7 lat, na poludniu, mioj maz jest wlochem, mamy 6 letniego syna , ale obecnie mieszkamy w holandii.
mam pytanie : czy znacie polski odpowiednik leku Bentalen?
z gory dziekuje
 
reklama
Witam wszystkie mamy!!!
Z ciekawosci weszlam na to forum i musze powiedziec ze zaskoczyl mnie list AGI031 .Wyglada na to ze znalazlam bratnia dusze!:-)
Ja tez mieszkam we Wloszech w okolicy Como i tez mam coreczke 3 letnia i tez jestem w ciazy!!!!!!Czy to mozliwe ze jestesmy tak podobne?!
Chetnie pogadam Aga031.Jeszcze dokladnie nie wiem jak dziala to forum ale widze ze mozna pogadac takze prywatnie.
Byloby fajnie,moze mieszkamy zupelnie niedaleko?Napisz co o tym myslisz?
Mowie ci ze dal mnie to byl szok jak przeczytalam twoj list.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy!!!
 
Do góry