reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polskie mamy we Wloszech

a tu jak widze nikt nie zagladaaaa szkoda ze taki watek umarl smiercia naturalna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jeszcze nie umarł wątek póki ja tu jestem ;-).
Mam zapytanko w czym najlepiej prać ubranka niemowlaczkowi, bo ja tu nic w sklepach nie widzę a już nie mówiąc o jakimkolwiek wyborze proszku.
 
hej:)żyje w itali juz 8 lat...mam 2 córeczki z włochem ...urodzone tez tu....życie tu jak to życie raz lepiej ,raz gorzej...najbardziej to brak rodziny i przyjaciól z polski:(z miłą chęcią nawiąże kontakty z mamusiami które żyja w itali:)a jak jest ktos z moich okolic ...mieszkam okolice salerno...z miła chęcią się spotkam:)pozdrawiam wszystkich....un bacione:*
 
i jestem również ja:)...najlepszy do ubrań niemowląt to napisan co koleżanka wcześniej wymieniła.eliminuje bakterie i brud w 100proc.tak bynajmniej pisze na pudełku:)ale ja używam do tej pory i jestem zadowolona:)
 
Jeszcze nie umarł k póki ja tu jestem ;-).
Mam zapytanko w czym najlepiej prać ubranka niemowlaczkowi, bo ja tu nic w sklepach nie widzę a już nie mówiąc o jakimkolwiek wyborze proszku.

ja uzywam dla mojego synka normalnego proszku piore przewaznie w bold dziecko od malego nie ma uczulenia na zadne proszki a napisan tylko dosypywalam na poczatku przez jakies 2 miesiace:zawstydzona/y:a pozniej juz sobie darowalam...
 
Witajcie.
Jak fajnie, że jest nas więcej. Dziękuję za podpowiedzi w sprawie proszku do prania. Użyłam też Napisanu, ale nie bardzo mi się podoba. Po naszych dzieciaczkowych proszkach w Polsce to cała szafa pachnie maleństwem a po tym proszku nic.
Ale może za bardzo jestem wymagająca. :wink:
Zrobiłam już pranko i właśnie mam zamiar zabrać się za prasowanie. To będzie frajda, znowu przeglądanie tych maleńkich śpioszek, body, skarpetek itp.
Na własne życzenie nabawiłam się kataru. O 22.00 wybrałam się na spacer z moim mężem. Ale powoli radzę sobie z nim.
No nic kończę kawkę zbożową i zabieram się do roboty.
Pozdrowionka
 
dziewczyny ja mam pytanie do was na jaki dokument lataja samolotem niemowlaki oprucz paszportu !!!! jest tu mozliwosc zeby po wloszech moj maly latal bez paszportu...
prosze o odpowiedz to pilne :zawstydzona/y:
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
ojjj ttak
nieladnie
 
reklama
Czesc dziewczynki

ja wprawdzie nie jestem jeszcze mama , jestem zaledwie na samym poczatku:tak: ale i tak sie podepne pod watek jesli mozna. Moze znajde tu jakies ciekawe info.
Na sam poczatek pytanie o badania. jak to jest,s a bezplatne czy nie?? Od zego to zalezy? Ja jeszcze nie mam zameldowania ani ubezpieczenia. Planujemy pobrac sie w przyslzym roku wiec na razie szkoda mi kasy na ubezp prywatne. Jak to bylo z Wami? Mysle ze nie beda mi robic problemow??

Pozdrawiam
 
Do góry