reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja wiem czy zapychacze?? hmmm rodzina emka je makaron 100 razy w tyg i sa jak balony-dobrze ze my tam nie mieszkamy:-pa i mleko tluste dawaj np kakao z niego rob o.
 
Ej Ty Ty kochana my nie chcemy przytyć jak balon tylko żeby maluchy miały dużo pożywnego pokarmu ze mnie:):)one maja przybrać na wadze a nie mama:) hi hi:-)
 
Milutku może mięskiem namagaj;-):tak:? I soczki przecierowe:tak:.
Ludu, jak nie urok to......:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:, tusz się kończy w drukarce i cholerstwo nie zeskanuje zdjęcia:no::baffled:, chciałam zrobić fotkę fotki - tez nie da rady bo akumulatorki padły a M gdzieś ładowarkę wsadził:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::growl::growl::growl:.
 
Witam marcóweczki :-)
Dzisiejszą noc mogę zaliczyć do tych mniej przespanych, położyłam się o 12, obudziłam się z M o 4, zasnęłam ponownie o 7 i wstałam o 9. :baffled:
Do tego młody bezwzględnie mnie skopał po każdym możliwym miejscu, leżenie na żebrach straszliwie bolało (na obu bokach), a do tego wyżył się na moich organach wewnętrznych, po czym jak gdyby nigdy nic zasnął i zostawił mnie taką połamaną :shocked2:
Dobrze, że dziś również odwołali mi seminarium :-D Zajebista ta uczelnia, wykładowcy masowo chorują przed i po świętach i nikogo już to nie dziwi :sorry2:
Grzaneczki na śniadanko się robią, chyba się uzależniłam, nic innego nie potrafię rano jeść.

Dołączam się spóźniona do podziękowań dla Vetki! Jesteś wielka:tak:

Bosa, no ten ksiądz profesjonalista normalnie, chyba z powołania jak rzadko który :-D
A u mnie księdza nie było. Czyżby już wiedzieli, że tu nie mają czego szukać :confused:
Pastelka, a ty masz małego straszaka na księży:shocked2::-D wymiękłam normalnie

malina, dlatego ja nie chodzę na szkołę rodzenia, bo też bym musiała często solo autobusem i pewnie w korkach jeździć :baffled: bo M pracuje w różnych godzinach
I na pewno ukryte zapasy mocy uwolnisz :-D j też mam wrażenie, że moja kondycja spadła do 0, ale były takie momenty, że miałam powera jak nie w ciąży i dawałam rade z rzeczami niemożliwymi (np. jak mi łazienkę zalało). Twój organizm sobie poradzi, bo kobiety są stworzone do rodzenia :-p

Powieki mi opadają, a pies jęczy, że chce iść na dwór...

Co do Danonków, koło jogurtu naturalnego nawet nie leżały :no:
Zobacz temat - Dlaczego Danonki wed�ug Was s� beee

Instytuty naukowej reklamy � Prawda.xlx.pl

Milu, a zapychacze nietuczące, to rzeczywiście najlepiej jakieś białkowe chude - mięso, ser biały, a jak nie lubisz, to chlebek pełnoziarnisty ;-)
 
Buziaczek- he dzięki za linka już czytam:)

Martus- mi jak sie kończy tusz w drukarce to wyciągam toner i nim obracam dookoła i lekko trzęsę. Wkładam do drukarki i drukuje mi jeszcze ho ho dużo stron:)

Koncia- widzisz- przypomniałaś mi ze kupiłam wczoraj żytni pyszny chlebuś...ciut zapychacz ale ma dużo błonnika:)
 
makaron jest zdrowy i nie jest zapychaczem ... to od czego się tyje to sosy dodawane do makaronów...to one najczęściej są nieziemsko kaloryczne:-)
 
reklama
MILU mialam falstart ale nadrobilam chyba tym linkiem nie:-D jakby ktos chcial to wkleilam go na nawsze linki bo calkiem interesujace
Futrzaczku dzieki:) tak wlasnie myslalam ze mam troche racji chociazby temu ze kiedys mialam pracownika-kelnera ktory byl mistrzem plywackim naszego regionu wysportowany ze hej ani grama sadla a wiecie co jadal na lunch?? MAKARONY HA!:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry