1. do 1. z 1
-
30-07-2011, 23:02 #1
UWAGA ! Pokoje nad morzem dla dzieci z Profesjonalnym FOTOGRAFEM - GRATIS !!
Pragnę zaprosić wszystkich rodziców do spędzenia wakacji lub weekendu nad morzem we Władysławowie - piękna plaża, aleja gwiazd, płaskie zejście do morza - można jechać blisko morza wózkiem - specjale podesty - posiadamy obiekty PRZYJAZNE DZIECIOM - wózki, krzesełka do karmienia, wanienki, pokój zabaw, dwa place zabaw do wyboru - 60 metrów od obiektu - 3 kanały dla dzieci - MINI MINI - CARTOON NETWORK - DISNEY CHANNEL - oraz 50 polskich i dużo klocków, gier, zabawek, lalek, misiów nad wszystkim czuwa 19 miesięczny Antonio ( Antek ) - który pokaże piękno KASZUB z Tatkiem FOTOGRAFEM - zachowując wspomnienia gości na zawsze w darmowej wersji elektronicznej - GWARANTOWANE spędzanie szalonych i spontanicznych przygód w nietypowych - kultowych miejscach.
Na zdjęciu Antonio z Mamą oraz zdjęcia obiektu :
IMG_0007 [1024x768].jpg
Zapraszamy na www.willarenusz.pl
Proszę przy rezerwacji podać hasło FOTOGRAF !
mały opis :
RENUSZ to całoroczne obiekty położone w sąsiedztwie parku co zapewnia ciszę i jednoczesną bliskość do plaży i centrum. Nastawiamy się na świadczenie usług głównie osobom spokojnym, rodzinom z dziećmi – a także każdej osobie która pragnie w spokoju wypocząć, oderwać się od spraw codziennych, zrelaksować. We Władysławowie znajdują się łagodne wejścia na plaże oraz piaszczysta plaża, w odróżnieniu od stromych klifów Jastrzębiej Górze czy Chłapowa. Władysławowo to wymarzone miejsce dla amatorów sportów wodnych od wędkarstwa, nurkowania po kitesurfing.
Do dyspozycji gości:Pokoje i Apartamenty 100 metrowe !! z dużymi łożami, łazienkami, kuchniami, tv-sat, komputer, internet - WiFi, KOMINEK, BILARD.
Co różni nasz obiekt od innych obiektów:
- bardzo wysoki żywopłot, który nadaje posesji specyficznego klimatu, duży ogród w którym rosną jabłonie, grusze, wiśnie, czereśnie, śliwy, bzy - kilka odmian, maliny, jeżyny, tulipany, róże i inne kwiaty i drzewa
- WiFi internet w całym domu - prędkość 4 Mbit
- stylowe rowery holenderskie do dyspozycji gości – bezpłatnie
- parawany i koce na plażę
- duża altana z grillem
- kącik zabaw dla dzieci, gry, piłki, badminton
- mini pralka, żelazko, deska do prasowania
- wanienka, kojec dla dziecka
- garaże, parking na grodzonej monitorowanej posesji
BEZPIECZEŃSTWO!!!
- system przeciwpożarowy w każdym pomieszczeniu, dozór straży pożarnej, aktualizacja gaśnic
- MONITORING całego obiektu, kamery na podczerwień - rejestrowanie 7 dni ruchu na posesji
- całodobowa ochrona firmy SKANIA - wykupiony system anty-napadowy - reakcja zagwarantowana do 3 min.
- osoby naruszające spokój innych uczestników wypoczynku lub zakłócających ciszę nocną – po godz 23, będą proszone o opuścić obiekt, jeśli nie podporządkują się prośbie o ciszę będą musieli opuścić obiekt
SERDECZNIE ZAPRASZAMY : www.willarenusz.pl



LinkBack URL
About LinkBacks


Cytuj

Facebook

Zapraszam do Ostromecka na...
Wczoraj, 23:05 w Bydgoszcz