reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzwoniłam do lekarza to powiedziała że jakby bardzo zwracał do jutra to przyjechać.... no póki co od 16:30 nie zwraca.... zjadł troszke pochodził i śpi....biegunke juz robił 4 razy :( mam nadzieje że już nie bedzie zwracał....
 
reklama
Pati trzymam kciuki by mu przeszlo...

My bylismy u brata Pawla co pięte złamał, dzieciaki sie wybawiły a ja odkryłam w paszczy Mikiego wreszcie górna lewą jedynke!!! :-D <jupi> ;-) lada moment druga wyjdzie ;)
 
Witam :)

Święta się skończyły trzeba wracać do żywych, humorek mam dobry, bo mąż już lada dzień wróci. Nie ważę się, wolę nie wiedzieć ile mi po świętach przybyło, zawsze na ciążę mogę zgonić, pójdę do lekarza na wizytę to znów z wagi z wrażenia zlecę:-D W ogóle to wydaje mi się, że czuję ruchy dziecka, nie wiem czy to już możliwe, ale mam bąbelki w brzuchu, ale zawsze może być to poświąteczny efekt w jelitach, więc się nie ekscytuję:-)
Zupaogorkowa Ja na szczęście nie mam teraz takich dolegliwości,bo lubię sobie pospać,ale ta ciąża od pierwszej różni się diametralnie. W pierwszej początki były super, a potem się działo, natomiast teraz właśnie mi się powoli małe piekiełko z mdłościami i wymiotami kończy, a zaczyna się zgaga, ale liczę, że koniec będę miała łaskawy, tak się przynajmniej pocieszam:-)
KasiaF Mój Kacper to śpioch, ma określone godziny snu i jeśli go wtedy nie położe jest foch. Od 12-13 do 15-16 musi się przespać, a potem o 20-20:30 już na całą noc, ale wstaje o 6, chociaż od kilku dni zdarza mu się o 7, co mi się bardzo podoba, bo dla mnie każda minuta snu jest na wagę złota:-D
Eliza Gratuluję kolejnego ząbka!
Kamcia Na pewno nic nie stanie na przeszkodzie,by rodzić naturalnie. Ja też bym chciała naturalnie, ja się panicznie boję cesarki, nie wyobrażam sobie tego, wolę się pomęczyć. Kacperek zrobił mi psikusa, bo jak trafiłam do szpitala to jeszcze nie był przekręcony główką w dół, ale przez te kilka dni pobytu na oddziale przewrócił się.
Patrycja Życzę zdrówka dla Kubusia. Nie obwiniaj się, nie jesteśmy wstanie wszystkiego zawsze przewidzieć, to nie Twoja wina, że Kubuś się pochorował, z resztą jutro już pewnie wszystko będzie ok :*
Umi Pewnie tak było, mój pracodawca zanim mnie przyjął, to wymagał żebym była zarejestrowana w urzędzie pracy i musiałam to wszystko szybko załatwić.
 
patrycja w takim razie żeyczę żeby miałemu przeszło

aagosia ja to znów boję się rodzić naturalnie choć tak wolę ..
wiem skomplikowane;-)
nie chcę cesarki .. z róznych względów.. ale wiem że tak jest dla dziecka bezpieczniej , ani się nie meczy ani nie owinie pępowiną.... ani ja sę nie namęczę... raz i po krzyku
ale wolę naturalnie choć strasznie się boję owinięcia pepowiną bądź zablokowania w kanale rodnym...
no i ten ból...

eliza
gratuluję ząbka

 
A ja też marzyłam, że będę rodzić naturalnie, nawet nie dopuszczałam do wiadomości ze bedzie CC poza tym kazdy mi mówił ze nie ma podstaw wiec sie cieszyłam, a tu psikus i CC:-p

Kamcia po CC też jest ból:/ tak sie pomeczysz kilka godzin i po krzyku, a przy CC dochodzisz do siebie 2 miesiace czasem dłuzej... ale wiadomo gdy CC jest konieczna to nie ma o czym rozmawiać trzeba robic i koniec
agoosiaa Bo są teraz dofinansowania do takich pracowników przez kilka miesiecy pracodawca dostaje 600-800 zł do kieszeni

Eliza jak mozna złamać piętę?:szok:
 
Patrycja mam nadziej ze Kubus juz nie bedzie wymiotowal.
Ode mnie wlasnie M wyszedl:0 zaraz lece ogladac na wspolnej,wezme salatke i dawaj:-D
 
agooosia a ja sie pocieszam ze minie mi ta "menopauza" i tez zaczne sie wysypiac.
Eliza oby maly bezbolesnie przeszedl zabkowanie.

Tez bym wolala cc, ale wlasnie to dochodzenie do siebie... masakra.
a co do sn to strach ze nie podadza mi srodkow przeciwbolowych, bo np przyjade za pozno!
 
ja tam nie nazekam na naturalny porod Amelka szybko wyszla zmeczylam sie parciem a jak odpoczelam to spac w nocy nie moglam i gadalam z sasiadka do rana,.... hmmm glupie baby:-D
fakt ze pipka bolala ale to przez pielegniarke bo kazala mi na twrdym lozku usiasc cala pupa a potem tydzien czasu okrakiem chodzilam a siedziec wogole nie moglam. Ale mysle ze gdyby nie to za 2 dni byloby ok....
pati zdrowka dla Kubusia
Vikamcia a co Ty tu jeszcze robisz???? ;-)nie powinnas lezec na porodowce;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Umi nie wiele straciłaś;-) Na poczcie kartą możesz wypłacić gotówkę czy doładować komórkę. Za wypłatę na poczcie naliczą Ci prowizję jak za wypłatę w obcym bankomacie,więc się średnio opłaca. A doładowanie trwa długo,bo panie ciężko łapią jak to się robi na terminalu :-D
Ale i tak są zmiany na lepsze skoro można już płacić kartą mniej niż 2 zł ;-)

Ja też wolałam mieć SN a wyszło CC:dry: Nigdy więcej :-D

Zupaogórkowa ja miałam długo mdłości i spać mi się chciało. musiałam rano jeść krakersy to nie odwiedzałam po wstaniu z łóżka od razu kibelka tylko troche później
 
Do góry