reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kubuś miał 57 cm i 3670g to był według mnie taki o!:-D
Kacper miał podobne wymiary 57 cm ale waga 3640g:-p twój był kapinkę cieższy

Kasia wychodzi na to ze tylko ja mam wysokie poczucie własnej wysokości:-D wg mnie jestem wysoka bo jest mało facetów którzy są wyraźnie wyżsi ode mnie, a za takich uznaje facetów od ponad 180 cm:-p

Jak tak czytam o tym wywoływaniu to sie ciesze ze mnie to omineło, pewnie bym nie wytrzymała i bym tam wyła z bólu:-D

edit kaamaa mój T. 190 ja 168:-p ale jest tego plus bo ja zawsze w butach na obcasach chodze:-D. Przynajmniej sie nie musze martwic ze bede wyższa od niego
 
reklama
daffi ja byłam cewnikowana i szczerze? nie boli jakos strasznie...

a mnie to całe cewnikowanie bolało jak cholera! bardziej jak rana po cc :-D

boje sie wklucia ze boli ze jest nieprzyjemne tego paralizu... tego ze dopadnie mnie ten straszliwy bol glowy itp.

nie boli nic a nic, sam fakt, że tracisz czucie od pasa w dół jest, hmmm... bardzo dziwny, ale gorsze jest powracanie tego czucia :-D a paraliż... to raczej mit. no chyba że anestezjolog jest do dupy i zrobi coś nie tak. co do bólu głowy to mnie nic nie dolegało, ale koleżanka cierpiała conajmniej do dnia wypisu...

zupka nie martw sie mieścisz sie w moim przedziale wysokich kobiet:-p

to ciekawe w jakim ja jestem przedziale - żyraf? :-D mam 176 cm.

jade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uwiń się szybko i mało-boleśnie ;-)



padam na twarz, moje dziecko chyba rezygnuje ze swojej jedynej drzemki, dziś zasnął z wielkim trudem w wózku na 30 min. wstał o 7 i zasnął jakieś 20 min temu :dry:
 
No to powodzenia dla Kamci :-)

Ja mam tylko 164 :-) A w dowodzie 165 :-D

malwina udanego weekendu. My pewnie w domu zostaniemy :dry:

nie boli nic a nic, sam fakt, że tracisz czucie od pasa w dół jest, hmmm... bardzo dziwny, ale gorsze jest powracanie tego czucia :-D a paraliż... to raczej mit. no chyba że anestezjolog jest do dupy i zrobi coś nie tak. co do bólu głowy to mnie nic nie dolegało, ale koleżanka cierpiała conajmniej do dnia wypisu...

Dla mnie to było najgorsze,że mam nogi i nic z nimi nie mogę zrobić :-D i to,że położne zmieniały mi podkłady :-D No i to tarmoszenie jak oczyszczały mnie po wyciągnięciu majki ;-)
 
Hej:)
Byłam dziś u fryzjera, mam mocno zestopniowane boki i grzywę na bok. Tzn na razie na ukos, ale zmierzam by była na bok, póki co musi urosnąc:) Końcówki miałam podcięte bo już prostowaniem je 'zajechałam':) No efekt nawet mi się podoba, choc uparłam się na długie włosy i dziwnie się czuję, łyso:D Ale czego się nie robi dla męża:p Teraz to będą mi fajnie włosy rosły postopniowane. Tył włosów mam prawie taki jak miałam, choc nie wiem czy się to rzuca w oczy przy krótkim przodzie:p

ViKamcia
powodzenia:):)

Patrycja super, że Kuba już nie wymiotuje:)

Eliza o jacie, Miki w oleju, trza było fotę trzepnąc:D:D Ale fakt - też bym miała nerwa:D


Co do bioder chyba mają znaczenie, jak byłam u ginki na wyzycie /mojej ostatniej w 36tc/ to Mała miała 2800g i ginka mówiła /mam wąskie biodra/, że jak Mała dobije do 3kg to pewnie będzie cc bo się nie przepcha. Ale tydzień później jakoś urodziłam, Mała miała 2860g, ładnie wypchnęłam ją, tyle, że troszkę krocze miałam nacinane. Niewiele. A jak zszywanie bolało do dziś pamiętam, masakra!

Ja mam 160cm, kurdupelek jestem:p Dobrze, że chodzę na szpilach lub obcasach. Mój mąż ma 182cm, fajnie wyglądamy obok siebie:D:D Wolałabym byc wyższa bo rodzina J to wszyscy wielcy prócz teściowej bo jest mojego wzrostu, a tak to każdy ma prawie 180cm, głupio się czuję:D Za to J woli niskie kobiety:)
 
ViKamcia gratki!!! szybciutko poszło:))

a tu moje radykalne ścięcie:happy:
Zobacz załącznik 349363Zobacz załącznik 349364Zobacz załącznik 349365
i wesoła Martysia DSCN4761_360x480.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
KAMCIA GRATUACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vegas nie jest takie radykalne, ja tak ścinam grzywkę i bardzo wygodna i praktyczna jest :tak: ale b. fajnie Ci w tych włoskach:tak:
 
Do góry