reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kama Gratulacje... szybko poszło...
Vegas bardzo ładnie :) nie wiem czemu ale inaczej sobie Ciebie wyobrażałam ;)

A jak tak o porodach mowa to ze mnie mieli zbite bo fakt, mało krzyczałam ale za to skopałam położnego i prawie palce połamałam położnej...
 
reklama
KasiaF hehe pewnie Cię zapamiętają za te boleści:D

Patisia wg mnie radykalne, ja miałam wcześniej dłuższe włosy, takie DSCN3545_640x480.jpgDSCN3530_640x480.jpgDSCN3519_640x480.jpg
bynajmniej teraz czuję się łysa:-D, ale Jurek bardzo zadowolony:tak: a to mnie strasznie cieszy:-)
 
umi Bo problemy oddechowe są częściej przy takim cc, ale to nie znaczy, że często;-):-) Także raczej do wyjątków Kacper nie należał, a do większości:-D
To ja z tych niskich jestem- 158cm:-)
lolkak Zawsze zapominam cię zapytać, co właściwie było przyczyną pęknięcia śledziony?
eliza Postaramy się pamiętać o logopedzie i ci o nim przypomnieć, żeby ci kolejna wizyta nie przepadła;-):-D
patrycja Cieszę się, że z Kubą lepiej:tak:
kamcia GRATULACJE!!!!!!!!!!!
vegas Wcale nie takie radykalne, fajnie wycieniowane:tak:

A ja miałam do porodu i ZOP, i ogólne, znieczulenie zadziałało za późno, więc ból mnie nie ominął:dry: Wymioty, dołem też leciało;-), dreszcze... Przebijanie pęcherza, oxy... II faza porodu trwała 2h i dopiero zrobili cc. Wyszło prawie, jakbym poród 2w1 miała, do tego 2 rodzaje znieczulenia, po których późno się wybudziłam... Ale mimo to następnego dnia już wiedziałam, że na drugi poród się zdecyduję:-)

Ciekawe, czy Emilka da mi pospać:confused: Miała tylko jedną godzinną drzemkę ok. 10, prawie cały dzień była na dworze i położyłam ją spać przed 20. Była tak zmęczona, że nawet cyca nie chciała, więc mam nadzieję, że chociaż do 7 pośpi.
 
Kamcia gartuluje!!!:)

co do wzrostu to ja mam 167:)

ja mialam porod tez wywolywany ale tylko i wylacznie oxytocyna:)
ja dzis bylam z malym na rowerze nad zalewem i strasznie mnie nogi bola:-D
 
kamcia - GRATULACJE :-)

vegas -ohhhh ty! ja to ci zazdorszczę, Tobie ładnie w każdej fryzurze! ;-)

ej dziewczyny, wy co tak długo na kompach? :-D :-D :-D :-p


edit: laski, gdzie sie podziewa ixi??? Ona jest w ciąży? :szok:
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczyny. Ja się jakaś łysa czuję, ale zadowolenie męża bezcenne:) Na pewno widac różnicę po bokach bo miałam długie boki włosów a teraz są wystopniowane wg mnie mocno. Do pasa to mi się marzą włosy, ale muszę o nie dbac bo musiałam teraz też miec podcięte końcówki bo mi się poniszczyły prostowaniem.
 
Daffi, ale Ty chyba masz proste z natury, nie? Mi się podwijają, robią takie powiedzmy duże loki, ale szopowate, strasznie mi się to nie podoba. Choc nie powiem, w czasie lata jakoś włosy bardziej mnie lubią i te naturalne al'a loki super mi się układają i można na to patrzec, ale tak to prostowanko wchodzi w grę no albo spinanie włosów, ale mi się zaś nie podoba jak mam spięte. Ale zapuszczam:D cały czas. Teraz wystopniowałam, ale tył mam prawie nie naruszony za wyjątkiem obcięcia końcówek co raz na jakiś czas trza zrobic a ja ostatnio u fryzjera byłam się obcinac we wrześniu w ciąży jeszcze, tak to mi rosły jak to mąż określił ''dziko'':D
 
reklama
Vegas fajna masz fryzurke:) pod moj styl:) ja tez cieniuje tyolko ze mocniej:p


A co do nogi to zapomnialam wczoraj napisac,bylam u chirurga,piszczel dalej opuchniety ale kostka chociaz nie boli tylko ten piszczel i dostalam skierowanie na rehabilitacje,w sumie to jeden zabieg. Mam go 12 maja,mam wziac stroj kapielowy i recznik bo bede do pasa w wodzie siedziec, z tego co zrozumialam to jakis chyba masaz wodny:-D
 
Do góry