reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej z rana. ale wiesci :-)

Kamcia Gratulacje!!! ;-)
Vegas fajnie scieniowałas :tak:
Fikusek to moze jakis mily rehibilitant bedzie... ;-) :-D hehehe
Daffi spac nie mozesz? :-D :-p

U nas noc srednia, miki juz o 21 jeczal i na łózko go wzielam, kurcze musze go tego oduczyc:-( ehhh ale ciagle mi sie nie chce i wogole... jak skoncze karmic cycem nie bede miala wyjscia ;]
a tak ogolnie to spac mi sie chce :dry:
Na 13 jedziemy na kontrole do laryngologa z Danielem.
 
reklama
Eeee no to lipa... ;-) ale moze zamkna cie tam z kims jednak :-D

A zaprzestac karmic planuje do roku, czyli juz mi malo zostalo... zreszta Miki cycka juz je tylko w nocy, jak zasypia dostaje jedna piers a potem w nocy jak sie budzi druga i tyle.... ;] takze powoli mi sie udało go oddcyckowac w dzien a bylo ciezko :dry:
 
Kamcia Gratulacje! :-)


Vegas fajna fryzurka, bardzo mi się podoba.


Fikusek zawsze możesz zwabić jakiegoś pana pod pretekstem pomocy :-D


A my sobie pospalysmy do 7:30 Julka miała tylko jedną pobudkę w nocy smok zalatwił sprawę :-p

Piekna pogoda wiec ogarne trochę i spadamy na podwórko.
 
Kamcia jeszcze raz gratulacje :-)

Vegas bardzo ładnie:tak: Jak Ty tyle lat wytrzymałaś w swoim naturalnym kolorze?:szok:;-)

Eliza ja też juz bym chciała odcycowaćc Maję,bo tak mnie gryzie,że parę razy wczoraj się poryczałam. Na razie jednak nie mam czym cyca zastąpić ;-) No i powodzenia na wizycie.
Fikusek może jednak dostaniesz kogoś do towarzystwa :-D

Kaamaa a u mnie jakoś zimno ;-) Na razie 10 stopni tylko ;-)
 
Ja sobie poczytalam watek majówek i widzialam mała Kamci! ale śliczny pulpecik :tak: :-)

Kaama ja tez zaraz spadam na dwór korzystac z pogody ;-) dzis wiatru juz chyba nie ma wiec bedzie cieplej niz wczoraj pewnie.

Myslicie ze jak zalozylabym mikolajowi na rojstopy takie cos jak spiochy ale z krótkim rekawem i nogawki do kolan to bedzie mu dobrze? oczywiscie pod tym body z dlugim rekawem ?

edit. Lolkak Miki mnie gryzł jak mu wychodzily dolne jedynki, a potem juz nie. moze i twojej wychodzą? ;-)
 
reklama
Do góry