reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Callie masz rację, że to kwestia ułożenia bo ta grzywa jest dobrze ścięta na ukos, w sensie prosto a nie jak po pijanemu:)

A ja sobie popijam piwko, J gra, @ dostałam to nici z czegoś więcej. Jutro czeka mnie sterta prasowania ubranek Martynki. Dziennie ubranka lecą do prania bo tak mi się Perełka brudzi, że codziennie wsjo do wymiany łącznie z bodziakiem spod spodu:) Dobrze, że ma dużo ubranek, ale to nie zmienia faktu, że raz w tyg pranie trza robic dla Niej:D
 
Witam się ja jak zwykle późno heh ;)
Święta okropne nie lubię Wielkanocy normalnie zajączek jest tylko dla dzieci heh
mam wyniki badań i wyszło zapalenie spojówek ,czeka mnie okulista ;/
do tego uczulenie na słońce ,nie mogę się opalać tylko zastanawiam się czemu wcześniej nie byłam uczulona na słońce a teraz jestem ;/
do tego na dużą ilość drzew które mają kwiaty i na mlecze tragedia leki biorę ale czuję się jak lekomanka ,wyszło też czemu chudnę mam anemie sierpowatą i bakterie w żołądku jeśli się nie wezmę za to to lekarz powiedział,że czeka mnie długi pobyt w szpitalu :-(
najgorsze jest to ,że nie dzwonie do mamy,żeby jej nie martwić i mój ma zakaz mówienia o tym komukolwiek bo zaraz moja mama się dowie i będzie afera ;/
WITAM NOWE MAMUSIE ;) fajnie,że takie 17letnie mamy piszą oby było nas więcej ;)))))
pozdrawiam z UK jutro Wiliam i Kate mają ślub więc od rana biegnę z aparatem na zamek robić fotki z przygotowywań do tego święta ;)
 
Hejo z rana.
Ja dziś znów wyspana, o dzieki ci melisko że jesteś.:-D:-D:-D

Lana A Ty w ogóle i sygnaturkę zmieniłaś. ciężko ise przyzwyczaić no ale trzeba będzie.
Eve Zdrówka. czekamy na fotki.
 
Cześć :)
Nareszcie Marcin dziś wraca, o 22 powinien już być. Już widzę rano szaleństwo Kacperka, on go ciągle szuka i udaje że do niego dzwoni. Boże nie wiem jak wytrwam do wieczora... :) Ostatnie godziny zawsze najgorsze. W Weekend majowy wybieram się do Lwówka,w odwiedziny do babci, przyjaciółki i na cmentarz koniecznie bo dawno nie byłam:zawstydzona/y: Kacper pobudka o 7, siłą kołdrę ze mnie zdjął i wołał am, jakiś wygłodzony po nocy :)
Eve Życzę zdrówka :*
 
Vegas a ja mam jakiś taki głupi nawyk, że wszystkie Zuzi ciuchy wrzucam do prania jak ściągam z niej, nawet jak w ogóle ich nie ubrudziła. Chyba zostało mi to z czasu jak była malutka.. Teraz to w sumie głupie, że np dzinsy założy raz a ja już je piore.. :sorry2:

eve kurcze, współczuję tego uczulenia. Ja nigdy na nic nie byłam uczulona, więc w sumie nie wiem jak to jest, ale mogę się domyślać jak nie fajnie mieć uczulenie na słońce..

EWI to melisa aż tak na Mareczka działa czy na kogo? :-p



My niedawno wstałyśmy, obiadu nie muszę robić, bo mam już zrobioną zupę :-) Brat mnie wkurzył, bo dopiero przed chwilą wstał i nie poszedł do szkoły :dry:


Moja Zuzka chyba wkracza w bunt dwulatka :dry::crazy:
 
Bry

Vegas to my od wczoraj obie @ mamy :-D :-p
EWI dobrze ze Mareczek jest spokojny ;-)
Lana no normalnie Ty to nie Ty... :-D heheh, ja jakbym zygnaturke nawet zmienila to by mnie poznali po ilosci dzieci... :dry: :-D

Ja po sniadanku juz, czekam na wode az sie zagute ale chyba mi sie gaz skonczyl bo jakies 10min juz sie gotuje:-Dide sprawdzic :-D :-D

edit. no gaz sie skonczyl :-D obudze M kolo poludnia to mi pojedzie wymieni butle heh :dry: :-) bo obiadu nie mam jak zrobic teraz...
 
Ostatnia edycja:
Anetka Ja też tak mam i piorę rzeczy, które Kacper miał tylko raz na sobie i jakoś nie mogę się oduczyć:-)
Ewi Może ja bym na noc dała malemu taką melisę, jak ją przygotowujesz?
Eliza A nie dowożą u was do domu butli?
 
reklama
EWI to może i ja spróbuję dać mojej marudzie :-p a to jest herbatka czy syrop?

agusia trochę głupie to, nie? :-p ja co drugi dzień muszę pranie robić, tyle tych rzeczy się zbiera :dry: bo w sumie po co czyste ciuszki wrzucać do prania :-p
 
Do góry