reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

happymum to dobrze że jednak udało Wam się zapisać do lekarza

No niestety sezon chorobowy się zaczyna;/ Ja właśnie skończyłam z mama pierogi lepić, pozniej wybierzemy się na spacer.
 
reklama
no tak mi Jula wyrosła. olbrzymka moja .

a co do rodzinnego to powiedzcie mi jak to jest jezeli nie jestesmy z A. małżenstwem a chce złozyc o rodzinne to jak? A. jest w akcie urodzenia
 
Jeżeli nie jesteście małżeństwem to i tak wpisujesz go jako partnera czyli jako członka rodziny. dodtatkowo jest druk że od kiedy wychowujecie wspólnie dziecko wypełniasz ty i on , no chyba że nie jestescie razem to nie . Wtedy liczą się twoje i jego zarobki . Jak pójdziesz po druki to powiedz ze nie jesteście małżeństwem ale wychowuje cie dziecko razem to ona ci powie co i jak
 
Ostatnia edycja:
Do tego co Wampi napisała to ksero dowodu osobistego i aktów urodzenia plus oryginały do wglądu w razie jakby coś brakowało to wyślą ci pismo . Tylko rozliczenia są za poprzedni rok wiec jak teraz składasz to urząd skarbowy za rok 2013
U mnie nawet jest ze do alimentów wiki potrzebuje dochodów Pawła . Co jest dla mnie chore.
 
u mnie do rodzinnego chcieli Pity 11, wszystkie umowy o pracę i świadectwa pracy za 2013r., jeśli jesteś bezrobotna to zaświadczenie z PUPu, zaświadczenie z US (ty osobno i partner osobno), ksero obu dowodów osobistych za to moja przyjaciółka u siebie składała i chcieli tylko zaświadczenie z US. Więc trzeba spytać jak to jest u ciebie.
 
przeraza mnie to...wogole chcialam złożyc o rodzinne, załozyc osobne konto i te pieniadze skladac julce i dac jej kiedyś..

ja dzis ide na piwo z kolezankami:-)
 
23may a ja bym na twoim miejscu policzyla jaka ty masz wyplate dodala partnera wyplate podzielila na 3 osoby i czy w ogole Ci sie nalezy rodzinne bo przekroczycie dochod ibezsensowne bedzie latanie po tych urzedach
 
Witajcie;-)
temat rodzinnego na tapecie wiec sie nie wypowiem bo rok temu sie nie lapalismy i w tym roku tak samo.
Happy, daj znac co lekarz powie
Maciejka urodzila siostra? chyba nic nie piasalas na ten temat
 
reklama
Jak już takie wyliczenia, to trzeba wziąć pit11 z zeszłego roku podzielić na 12 i to na ilość osób, to mniej więcej wyjdzie czy się przekracza czy nie. Problem jest jak się zmieniało pracę, bo wtedy jeszcze trzeba odjąć dochód utracony, więc to już inne obliczenia.
Dokładnie.

23may ale masz fajnie.

Anula nie. Jest już w 42 tyg :szok:
 
Do góry