reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Madzialena przynajmniej siostra jest pod opieką fachową :)
Paulina o już choinka! ładna :-)

Ja wybrałam właśnie prezenty dzieciom na mikołaja :-)
 
reklama
Hej dziewczyny :*
Sandra -zdrowka dla mojej przyszlej syniwej i oby ti bylo tylko uczulenie!
Madzialena- fajne ze obkupilas małego :) mnie tez czeka sprzatanie w szafie u Dennis:/
Paulina choinka super my pewnie za jakieś 2 tyg będziemy ubierać.
Maciejka-jakie? Pochwal się
 
maciejka dokładnie tam ma fachową opiekę:) Ale dwójka dzieci w domu została ze szwagrem i moja siostra zamiast wypoczywac to się zamartwia czy sobie radzą:-)
happymum no ja dzisiaj takiego powera dostałam do sprzątania że póki mi się chciało to i w półkach poukładałam:)

Co do prezentów na mikołaja to mi zostało jeszcze tylko kupić coś P. i siostrzenicy bo dla reszty już mam:) P. chce grę planszową bolek i lolek i puzzle ze strażą pożarną, a siostrzenicy kupię książkę:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
noooooz ku...wcielo mi posta.


a chciala,m o tym ze.Maciejka ja tez chce takie slizgi kupić. jutro w biedronce mają byc.

czesc prezentów juz mam. tzn na mikolajki i dla F na swieta. musze jeszcze dla O, dla N ( chrzesnicy ) i dla siostrzenicy coś bo 1 stycznia ma urodziny.

Wczoraj bylismy na roczku u crzesnicy mojej. I przy okazji andrzejki.. jak dzieci zajely sie zabawą :D Nawet kaca nie mam.Alez pyszną nalewke piłam.. pigwowa.. mmmmm.
 
Do góry