reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

23may szkoda ja mam 36.. pokaze ci jak wkoncu szefowa mi zdjecia z wesela odda bo ja nie mam zdjec butow. Ale kiedys tu dodawalam, kupilam na filipa w takim sklepie co wchodzi sie od podworka, mialam tam nie wchodzic bo z zewnatrz jak rudera :d ale tylko tam widzialam buty warte ogladniecia. Dalam 200zl
 
reklama
Hej :)

Wczoraj szybko mi z gazetkami poszło no i pogoda dopisała :) Choroba też już powoli odpuszcza :) D.miał wolne to siedział z małym i wieczorem miałam spokój bo P. do wszystkiego tatę ciągnął a nie mamę :p

maciejka dasz rade!
magda mój P. też nie znosi kapci :p Ciągle ściąga ale odkąd kupiłam mu takie które sam sobie wybrał to chętniej je nosi:) To super że niespodzianka się udała, a co to za zmiany się szykują?:-)
 
Hej;) melduje się :)
U nas wszystko ok :) maly zdrowy.
Bylam dziś u okulisty i musze nosić okulary :(:(:(:( zalamana jestem:(:(:(
Poza tym wszystko ok. Maly znów w przedszkolu jest super nie placze i ładnie się bawi
Tren*renata-super ze wszystko ok. Dalej trzymam kciuki
Zdrówka dla chorych.
Maciejka - dacie rade
Sandra - twarda kobietka jesteś a przynajmniej P. Cie wkurzac przez jakiś czas nie będzie :*
 
Ja tez sie melduje juz po sprawie taka sedzine mialam do du... ze szkoda gadac juz nigdy wiecej nie zaloze sprawy ...

Zdrowka dla wszystkich :)
 
Happy gorzej niz zle 50zl podwyzki a jak chce to moge sobie dorobic na potrzeby dziecka noz ku... mac ja nie mam kiedy dorabiac a ojciec dziecka ma taka mozliwosc bo nie wychowuje nie widuje dziecka
 
Macieja no wlasnie chodzi o to ze babka. Az mi bylo szkoda ze tej pierwszej nie bylo bo ona taka hojna byla facet jak moze to do drugiej pracy zeby zarobic na dziecko
 
reklama
To chyba dzieci ta kobieta nie ma i zielonego pojęcia o potrzebach dziecka :/ za 50 zł to paczkę pampersów kupić i ale podwyżka .. a tata by się wstydził .. sam z siebie powinien dawać eh
 
Do góry