reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Piękny dzień był dziś. Tak piękny że aż się zatraciliśmy popołudniu, wynikiem czego lekcje odrabiane były o 19 :szok: na szczęście mam czyste sumienie, bo umyłam wszystkie okna, więc w domu też coś zrobiłam :)
A co do lekcji, to zdecydowanie za dużo zadają pierwszakom !!! :O
 
hej.

Maciejka w porownaniu do 2 i 3 klasy to w pierwszej nie zadają nic. Zobaczysz pozniej co bedzie, ile materiału, ile lekcji do domu bo w szkole czasu zabraknie zeby omawiac.+ w drugim polroczu dojdzie tabliczka mnozenia.

Ja wczoraj 1 okno umylam, lodowke i drzwi bo jak ozygane wyglądały.zostaly mi jeszcze jedno okno, drzwi balkonowe, syfity i chata bedzie blyszczala. aaaale te sufity to moze po swietach.
dodtkowo wczoraj troche na podworku posprzątalam, a ze ko wielkie to i nie widac ze cos robilam. ogrodek powoli trzeba przygotowywac zeby warzywa posiac.
dziś z racji dnia chlopa jade ze swoją mlodziezą do KFC lub MCDonalda. jeszcze kawaleria nie zdecydowala sie na 100 %. No i z Ł... on by chcial inny prezent ale doopa.. moj strach jest silniejszy.
 
Oo tren przypomniałaś mi że lodówkę też muszę umyć! mam zadanie na popołudnie ;)
Wiem wiem że później będzie coraz więcej, jednakże teraz też mają zdecydowanie za dużo. Codziennie, m.in oczywiście, muszą przepisać całą czytanke z elementarza, a to są 2 strony w zeszycie. 6 latki :szok: niepojete.. do tego czytanie i wiele wiele innych rzeczy :/
 
Hej :) u nas dziś sliczna pogoda, narazie sprzatam i siedzimy w domu bo S znów pomaga ojcu w remoncie ale później jedziemy do parku:D
Tren - rozumiem twój strach
Maciejka u nas dzieci kończąc reception(zaczynają majac 4lata) musza potrafić dodawac i obejmować w zakresie 20 i czytac 50 prostych słów i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego
 
Oo tren przypomniałaś mi że lodówkę też muszę umyć! mam zadanie na popołudnie ;)
Wiem wiem że później będzie coraz więcej, jednakże teraz też mają zdecydowanie za dużo. Codziennie, m.in oczywiście, muszą przepisać całą czytanke z elementarza, a to są 2 strony w zeszycie. 6 latki :szok: niepojete.. do tego czytanie i wiele wiele innych rzeczy :/

to faktycznie duzo. Ale przynajmniej jest jakis przymus zeby dzieciak cwiczyl reke. Moja siostrzenica tez w 1 klasie jest. i prac domowej mają tyle co kot naplakał. np dwa zadania z matematyki.. typu : 1+2 = i 3-2=.. i obrazki do tego. albo przeczytac 3 wersowy wiersz. czasami szlaczek.

Bylismy w KFC. Pogoda cudna. Bez kurtki mozna. a jeszcze moje krązenie krwi dziala podwojnie.. wiec gorąco mi jest. gotowa bylam w krotkim rekawku smigac..
 
Happy do Was to w ogóle nie porównuje hehe w Polsce edukacja daleko w tyle :p
Tren tak malutka mają zadane? w sumie to tak powinno być. Od tego jest czas w szkole żeby się uczyć a nie tyrać po godzinach :p mój ma naprawdę dużo. Dużo czytania, pisania, matematyki, angielskiego religii i nawet pracę plastyczne czy techniczne zadawane. Kilka dobrych godzin przy biurku :szok:
 
Witajcie;-) u nas w sumie po staremu czyli nudy:-p z nowości ślub bierzemy 8 sierpnia i zmieniamy mieszkanie na większe;-)
Wieki mnie nie było ale w miarę na bieżąco jestem:tak:
Lenati, Tren gratulacje, spokojnego oczekiwania:tak:
Happy, super,że z mamą się dogadujesz i że w końcu się zobaczyłyście:-)
Maciejka, moja chrześnica jest w pierwszej klasie i nie ma tyle zadawane;-)
 
Hejka:)

U nas pogoda rowniez super dzisiaj wiekszosc dnia spedzilismy na placu zabaw, przed poludniem bylismy w koncy na bilansie, maly wazy 17, 5 kg a wysoki na 107 cm:)

A tak to ok mieszkanie juz wysprzatane i pralka na razie kupiona, dzisiaj bylismy ogladac naroznik uzywany za 650zl jak nam sie zmiesi to bierzemy:)

ANULA no dawno Cie nie bylo;) i duze zmiany sie u Was szykuja gratki :)
 
reklama
Do góry