reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja juz wszystko rozwiozlam, zjadlam obiad i odpoczywam:) D. pojechal na mieszkanie pomierzyc czy naroznik nam wejdzie. Troche sie rano posprzeczalismy normalnie mam czasami dosyc tego chlopa

PAULINA z czasem na pewno bede czegos szukac, tym bardziej ze do wiekszego miasta mam blisko, nawet przedszkole jest na miejscu wiec kto wie:)
 
reklama
Hej.

Ja jak sie wprowadzalam na stancje to wlasciciel zostawil nam meble. Ale takie stare, drzwiczki pourywane... ze mnie brzydzilo otwieranie ich. Na poczatku ok.. puki swoich nie mialam,jakos przezylam. ale w koncu kupilismy swoje szafki a ten mlon tych starych rupieci nie pozwolil wywalic bo to pamiątka po jego mamie. Czaicie? szafa z lat 80, taka ochydna, zawias wyrwany..ale ma stac w domu,bo w chlewku nasiaknie wilgocią. Kuchenne tez w oplakanym stanie. Mowilam mu ze wymienie.. i nawet potem te "nowe" mu zostawie. Nie!! bo porzeciez te dobre. Jestem ciekawa czy w swoim domu takie rupiecie trzymał. No ale ok.. a jak sie wyprowadzalismy to mial pretensje do Ł ze my mu szafy 2mx2m nie zostawiamy.. bo te jego takie stare są. I obiecalam mu ze kuchenne wymienie.. a ja ten badziew zostawiam. No mi rece opadły. aaaa i dlaczego wegla lub drzewa mu nie zoatwilismy.. czym on bedzie palił?? przeciez w listopadzie juz zimno. Ł wkur..ł sie i zasugerowal zeby pod sklep po kartony zapierniczał palant jeden.
 
Hej. O wieki mnie nie bylo. No ale co poradzic.
Temat pierwszoklasisty widzę. Justyna teraz też ma całkiem dużo czytania i pisania ale ona to nigdy nie miała problemu z takimi rzeczami.

Tak poza tym to marek chodzi do zerówki a bartek jak to już ponad dwulatek siada na nocnik już w dzień i w nocy jeszcze ma pampersa ale pewnie do lata. Z mową u niego ciężko jak do lata nie zacznie mówić to czekają nas wizyty u neurologa i laryngologa. moim zdaniem ma tak jak justyna. Rozumie każde polecenie próbuję rozmawiać z nami jak tylko umie, wszystkiego uczy się w biegu bo nie może nawet 5 minut w sieci w jednym miejscu jak próbuje go czegoś nauczyć.
U mnie jak to u mnie trochę zalatana mam też czasami trochę pracy na korepetycjach, trochę z rysowaniem a piszę też dla koleżanki pracę licencjacką. Zapisałam się na kurs kwalifikacyjny na ekonomiste od września będę jeździć do szkoły. Szukam pracy ale tutaj ciężko z tym.

Widzę dużo nowych mamuś. Witam wszystkie gratuluje tym z brzuszkami. Co do mieszkania z teściami to dla mnie to jest jedynie udręka mimo że cały dzień możemy nimi jak sie bo oni siedzą nadole a my na górze.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczeta

Magda ale Majcia duza a maz sie postaral nir ma co :D

Tren slicznie Ci z brzuszkiem i taka 'radosniejsza" na buzi :D

Paulina to Was zalatwila tutaj jak mieszkanie jest 'wyremontowane' i 'umeblowNe' to kaucja ponad 1000 czynsz tez ok tego no i rachunki wiec kolosslna suma wychodzi

Sandra happy jak tam dajecie rade ?:D

Co do kupna rzeczy na wiosne dwa msc z rzedu Zuzir obkupil a w tym msc w koncu ja hehe juz sie nie moge doczekac kurietow :D

A tak poza tym chora jestem Zu co raz to samodzielna kary dostaje juz jak mowie kara bierze poduche i siedzi s zlobku tez juz lepiej tylko lohopeda mnie wkurzyla bo Zu malo mowi roczne dziecko powinno moeic 100slow a 2letnie 200 slow :/ cos jeszvze mialam napisac ale skleroze mam
 
OLCIA tutaj nie wazne czy wyremontowane czy nie, kaucje w 99% w wysokosci przynajmniej jednego czynszi trzeba dac. My trafilismy w 1% bez kaucji ;-) no i ten plus ze kuchnia i lazienka w standardzie nie martwisz sie czy na mieszkaniu bedzoe lodowka czy kuchenka.
HAPPY ty squaty? Ja tam cisne z melka, czasami ewka, no i wciaga mnie kaska kepka z szymonem gasiem ;-) megaa sa.

Nika spi ja popijam kawunie. Chyba jutro beda stawiac rusztowanie na naszej linii balkonowej, bomba poprostu. Nawet rzadnych przystojniakow nie ma zeby sobie popatrzec hahaha
 
Paulina aha no tutaj jak nie jest wyremontowane to tez sie placi ale o wiele mniej :D jeju nie lubie jak bloki remontuja bo zagladaja do okien :D mnie chodakowska irytuje zaporzyczylam sobie tylko kilka cwiczen od niej :D a tak to tez z jakas dziewczyna na yt cwicze :p

A mnie dzisiaj wzielo i robie golebie
 
Ostatnia edycja:
Paulina - tak i jeszcze brzuszki skrętne bo mam ok 3-4cm w tali do zagubienia. Ja Mel B uwielbiam ale musze byc ostrozna co by na wadze nie stracić
Olcia - podziel się!!!! Bo ja uwielbiam!
 
reklama
OLCIA mi tatus z Polski przywiezie w niedziele od babci bo autem przyjezdza <3 no ja jeszcze mam jedna zaluzje troche popsuta i nie zakrywa do konca :p a lozko mam pod oknem zazwyczaj spie w majtkach a chuba jak zaczna sie tu krecic to bede musial spac w spodenkach hah :p
HAPPY ja gubie cm wszedzie tylko nie w brzuchu.. wydaje mi sie ze caly czas taki sam jest
 
Do góry