reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina- ja wiem ze to jest niebezpieczne ale nie ladne tez... No jak sobie przypomne ta w stroju dwuczesciowym i prawie cyckami na wierzchu to sory...

Lenati, Tren a wy jak dajecie rade z upalami? ;)

P.S Paulina zdrowka dla Nikoli ;)

Ledwoooo . umieram doslownie. Zyc sie chce kolo 20 wieczorem;-)

chowam sie w cieniu, ale predzej to ja robie cien .
Haaaah , paaadlam , tez rzucam spory cien ...

U.nas niby chlodniej ale chyba tylko w pogodzie na polsacie czy tvn-ie .

Czekamy na S bo u babci troszke jestesmy , i jedziemy do domku , siadziemy w.cieniu . musimy basen zakupic to moze bedziemy lepiej te upaly znosic ... ;)
Natalia to maly zdrajca:) chodzi i mowi wszystkim ' to bedzie moja Zuzia' :)



Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
uploadfromtaptalk1436293633924.jpg obecny brzuchol ... Wygladam podobnie jak z Natalia w 38;)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1436293633924.jpg
    uploadfromtaptalk1436293633924.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 39
Wiem co czujecie dziewczyny z brzuchem w upał..aż mnie ciarki przeszły ...
Lenati super brzuch!

ja padam! Dzieci zasnęły zmęczone plaża. Mam ochotę na piwo, ale nie mam :O trochę też nie wypada co nie :p
Mamy sukces z sikaniem, bo malutka woła, także pieluchy tylko na spanie, chociaż po drzemce w dzień ma sucha i jak się budzi to woła sisi :)) kupa tylko idzie pokątnie w majty :p
 
Lenati- jaki maluni brzusio ;)
Maciejka- a wy nad morzem?

Paulina- wszystkiego najlepszego :-)

Dziewczyny co na roczek dla dziewczynki? 25go chrzesnica T roczek ma.. i nie wiem sama. Mowia zeby jakas zabawke jej kupic.. Myslalam nad takjm koniem bujanym ale takim plastikowym jak na salach zabaw sa, Maja ma podobny i uwielbia go. Albo taki jezdzik- pchacz ze dziecko mozna ptowadzac w tym a jak wieksze to sie odczepia ta raczke i samo sie odpycha nozkami.. I to tyle z moich pomyslow :p moze cos podpowiecie?

U nas taka burza ze blyski jak w dzien normalnir.. Nienawidze burzy.. A tak wialo ze masakraa
 
MAGDA dzieki! z zabawki bedzie najbardziej mala zadowolona ;) a jaka hmm.. tym jezdzikiem co sie nogami odpychasz to moja Nikola miala wczesniej w czterech literach.. a odkad pojechalisny do Pl, to tam miala tez wkonvu sie zainteresowala i caly czas na tym jezdzi normalnie wszedzie po domu.. wiec to moze byc dobry pomysl :) siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka jest tez fajna, Niks dostala na Mikolaja na 14 msc i do tej pory ja lubi piosenki zna na pamiec itp w Pl sie pytala gdzie jej siostrzyczka, generalnie to wszystkim mowi ze ma siostrzyczke a na mnie patrza jak na ufo ;D Jak miala 8 miesiecy to dostala cos podobnego tyle ze slonia ze smyka i do niego nie pala miloscia :p


Ostatnie nascie dzis!! Spedzam z chorym dzieckiem w domu haha
 
hej;-)
piszecie o tych burzach a u nas brak, wygladam wygladam i nic, dzis rano ciut popadalo i dalej goraco:angry:

Lenati, spory juz brzuszek, czyli postanowione, bedzie Zuzia?;-)
Paulina, zdrowka dla Niki. Ostatnio chyba czesto Ci choruje?u nas Bartek jeszcze nigdy kataru nie mial ale gdy skonczyl 3 lata co chwile mial angine ktora konczyla sie zastrzykami za kazdym razem i okazalo sie ze to trzeci migdal, we wrzesniu wycinamy. Jak na razie nie choruje ale tak chrapie ze szok do tego spi z otwarta buzia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:tak:
Magda, ja z prezentem dla dziewczynki nie pomoge, niby mam dwie chrzesnice ale juz 7 lat maja i nie pamietam co kupowalam gdy male byly:-p
Maciejka, zazdrosze odpoczynku, my mam nadzieje wyskoczymy gdzies gdy Ł bedzie mial urlop wiec jeszcze miesiac:confused2:
 
ANULA a no choruje. Trzeci antybiotyk od poczatku roku... efekt przedszkola niestety :( bylam na to przygotowana, znajoma mnie pociesza ze i tak dlugo sie trzymala bo jej syn przez pierwszy rok przedszkola tydzien chodzil a dwa siedzial w domu...
 
Anula samej z dziećmi to tak nie do końca odpoczynek :p tu właśnie burzowo, w nocy była ostra. Dziś wracamy do domu, bo ponoć załamanie pogody od dziś.
 
reklama
Lenati sliczny brzuchal. Ale w porownaniu do mojego to twoj jest mikroskopijny.


Magda ja chrzesnicy na roczek kupilam klocki lego duplo.ale dostala tez jezdzik. Oskar dostal roweryk na 3 kolach do prowadzania. A Filip ?nie pamietam. To dekade temu bylo.
 
Do góry