reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Olciaaa-ból nadal sie pojawia ale plamien nadal nie ma,testy pozytywne,mdlosci są więc mydle ze z fasolka wszystko dobrze... Dennis wczoraj byl w przedszkolu na godzine...placz niesamowity jak wychodziłam,dzis poszedl na 2h i tez plakal jak go zostawialam....przez ta przerwe zapomniał co to przedszkole :( jutro na 9:00 usg...6t6d bedzie(tak mi internet liczy) mam nadzieje że zobaczymy juz bijace serduszko
 
reklama
Ze maleństwo zagniezdzilo sie po lewej stronie, i mam mala cyste na lewym jajniku. Wielkosc 4,4mm wiec wychodzi ze ciaza mlodsza o tydzień...ale to nic bo serce bije jak dzwon ;)
 
happymum wszystko bedzie dobrze! pamiętam jak pierwszy raz usłyszałam bijace serduszko P. cudowne przeżycie! a Ty mogłaś doswiadczyć tego kolejny raz:) z Waszym maleństwem na pewno bedzie wszystko dobrze, dbaj teraz o siebie. mój P. nadal poplakuje w przedszkolu i to wlaśnie przez takie przerwy bo niestety często łapie przeziebienie;/
olcia jak nie tym razem to następnym sie uda:-)

U nas ok, w srodę P. juz pojdzie do przedszkola, mam nadzieje ze bez placzu bo nie chce kolejny raz przechodzic przez to samo;/ ale widze że sie cieszy bo maja robic bałwanka i jeszcze prezent mikołajkowy na niego czeka :p
 
Happy- odpoczywaj będzie dobrze :)

Nie odzywałam się bo od środy w szpitalu siedzieliśmy z Bubulkiem na zapalenie płuc. Wyszliśmy wczoraj bo ma jakiegoś wirusa którego zwalczają tylko dwa anty Klacid i Sumamed. Klacid Kuba zwymiotował 2 razy a drugiego szpital nie posiada więc nas wypuścili i wypisali receptę na 120 zł. Jutro wizyta kontrolna :/.
 
P​apitka dużo zdrówka dla Kubusia! nikomu nie życzę pobytu w szpitalu z dzieckiem:( sama 2tyg z małym przesiedziałam ale to jak był malutki. My w sobotę skończyliśmy wlaśne Klacid i pomogło, do tego inhalacje z berodualu mamy jeszcze robic jeśli rano pokaszluje. Antybiotyk niesmaczny mój P. przed podaniem od razu po picie leciał. a Summamed tez jest bardzo dobry, mięlismy kiedys na zakończene leczenia przy oskrzelach, podajesz przez 3-4 dni a po skończeniu działa ok 10dni w organizmie. Będzie dobrze!
 
reklama
Hej.

Papitka- zdrowka dla Kubunia :*
Happy- i jak sie miewasz? Jakies dolegliwosci dopadaja cie ciazowe?

U nas ok. Maja dalej kaszel, norma. Na szczesxie sam kaszel, ktory lekarka powiedziala ze moze miec do wiosny, byleby dalej nie schodzil.
Jutro jaselka w przedszkolu, Maja ma mowic wierszyk, ciekawe czy bedzie stala z dziecmi czy znowu zwieje do mnie ;)

Ubralam wczoraj choinke bo juz mi zyc nie dawala. Juz 5razy ta choinka lezala bo w tym roku mamy taka mala co w Anglii- 100cm gdzies. I tak bombki wieszala ze ja pchala i wszystko spadallo. Co naprostowalam galezie to znowu :p
W weekend jedziemy chyba do rodzicow i tam do swiat zostaniemy bo Wigilia dzielona. Troche u mnie i bedziemy tu przyjezdzac bo siostra T robi w nowym domu tez.
Wlasnie jej od paru dni pomagam przy pakowaniu, przenoszeniu, przewozeniu itp... Bo juz chca na weekend tam spac.

A jak u was przygotowania do swiat?
 
Do góry