reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy no niestety. Co prawda ja miałam kilka różowych i kubie zakładałam. Np jak prababcia kupiła body białe z różowym obszyciem sercem i czarnym napisem kocham babcie. No trzeba było haha.
 
reklama
Patuska-ja jak by mowili ze będzie dziewuszka a urodzi się chlopiec to po prostu kupie mega pake urzywanych w dobrym stanie dla chlopca a dziewczęce sprzadam i proste:) a wozek chce właśnie beżowy ewentualnie szary albo czarny
 
Hej:D kiedys tu pisałam i to sporo a teraz to się zastanawiam czy jestem jeszcze mloda:) 27 stuknie mi w kwietniu:D a tu sa same mamy czy ciezaroweczki jakies?
 
Hej dziewczyny

magda u mojego P. teraz przy anginie rozwinąl sie duszący kaszel, w nocy prawie nie spałam jak przyszłam z pracy bo strasznie kaszlał, gdyby nie inhalacje to cięzko by było, ale w dzien juz lepiej
liza fajnie że u Was wszystko w porządku :)
happpymum to super że wszystko w porządku:* Co do płci to u nas była niespodzianka bo lekarz stwiedził że będzie dziewczynka ale nie potwierdza w 100%, a tu prosze urodziłam synka, na szczęście ciuszki miałam w neutralnych kolorach, i tak przeczuwałam że chłopca urodzę:)
alex witam:)
 
reklama
Madzialena- noo u nas identycznie. A potem jeszcze siostrzenica T. Niby angina i zaraz ten duszacy kaszel... Jakies zmutowane te choroby.

Papitka- ja to narazie jestem na etapie chcialabym i nie chcualabym :p

Wczoraj bylismy u znajomych, odwiedzic dzidzie ich. Takie to malutkie, drobniutkie :) Maja sie napatrzec nie mogla i tylko mowila ze tez chce taka siostre :p Jak mi kolezanka zaczela opowiadac ze mala nie spi zbyt duzo jak na peawie 2 tyg brzdaca i problrmy z karmieniem itp to tak jakos ta chec mi chyba narazie odeszla :D
 
Do góry