reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Maciejka a tak bardzo tego chceaz? Moze kup butelke zeby smoczek bardziej przypominal liers i np na wieczor odciagnij i daj butelke a jak poznkej juz bedziesz chciala to daj mm :) ja jak karmilam mm to przytulalam do piersi i bylo ok tzn ukladalam ja podobnie :) nie martw sie na zapas bedzie dobrze :) zazdroszcze tej plazy

Chce i nie chce. Wiesz o co chodzi. W jednej str już mnie to trochę męczy a z drugiej trochę żal :p
Jeśli jej nie odstawie to na wesele nie da rady. A zależy nam by iść. Mam smoczek z LOVI przypomina pierś i mała go lubi i też mam zamiar vat jak piszesz zrobić że cały rytuał taki sam tyle że butla zamiast cyca ;) aa i ja nie będę dawać mm tylko zwykle mleko. Małej nic po nim nie jest :)
 
reklama
Macieja wiem :) ja stracilam pokarm wiec naryczalam sie jak bobr i to tak na prawde nam mama ciezko sie rozstac bo to taka inna bilskosc ale jak ciagnie smoka to duzego problemu raczej mniec nie bedziesz bo nie ktore dzieci nie toleruja butelek i koniec moja kolezanka musiala kubusia kupywac i tylko z takiej wypila mleko xd a przypomnij mi ile ma miesiecy? :)
 
Dokładnie. Czasem to my mamy, mamy z tym większy problem niż dzieci :p z początku też nie umiała pić z butelki ale się nauczyła ;)
Nieźle z tym kubusiem hehe :D
ma skończone 11mies. Teraz w sierpniu roczek :-)
 
Hej. Nika lepiej, o 3 dostala goraczki i tak to dopiero teraz. Ale zywa jest i szaleje. Jutro sciagamy gips to poprosze pediatre zeby mi ja zbadali.

OLCIA ja sie nie zgodze ze kpto inna bliskosc. Ja nie karmilan wogole piersia i nie zaluje a bliskosc jest:) co do karmienia mm, w nocy wystarczy mleko przygotowane w kubeczku i butelka z woda w podgrzewaczu ;) wiec tylko przesypac wymieszac i gotowe
 
Macieja a to juz tuz tuz roczek :D heh jakos trzeba sobie radzic xd
Paulina ale kp to takie inne ja kochalam karmic piersia i dla mnie to byla taka intymne ja i ona nie pptrafie nawet tego wytlumaczyc ale nie twierdze ze mm jeat gorsze czy gorsza bliskosc :) nie zrozum mnie zle :) i tak jak piszesz woda mieszanka i gotowe a tu wyjmujesz poers wiec dla mnie piees byla wygodniejsza :D dobrze ze z Nikola lepiej
 
My już po wizycie, z uszkami w porządku:) Nic już nie ma:)

olcia
ja tez nie używam patyczków ale wcześniej używałam i to chyba stąd;/, przy każdej kąpieli myjemy uszka wodą, P. przychyla głowę a potem wypłukujemy a jednak troszkę się nazbierało;/ tez mamy spray do ucha i krople raz na tydzień mu zakrapiam zapobiegawczo:)
maciejka z jednej strony fajnie ze dziecko chce ssać pierś ale z drugiej to już trochę uciążliwe:) Ja chciałam karmić jak najdłużej a jak gdzieś jechaliśmy to odciągałam mleko i P. bez problemu pił z butelki a mięliśmy z Aventa:)
 
Zle mnie zrozumialyscie bliskosc jest ale dla mnie to byla taka intymna bliskosc zreszta te co karmily piersia wiedza o co chodzi jak dzieckko ssie czujmey to i w ogole ja mialam akurat piersi i brodawki super nie bolaly wiec od tego tez zalezy no jak bola to w pewnym sensie to katorga dla mamy :) przy butelce rowniez jest bliskosc tylko dla mnie na poczatku bylo to wiadomo inne bo ssala smoka a nie cycocha :p i juz nie czulam tego jak karmie tylko butla xd Przeciez dajac mm nie kladziemy dziecka na lozko i je sobie same rowniez przytulamy itp chodzi mi o ta imntymosc :D no i rowniez zalezy od mamy bo jak ktoras woli od poczatku mm to karmi jak chce nikt nikomu nie bedzie mowol co dla danego dziecka jest dobre xd

Madzialenka aaa rozjmiem tez na samym poczatku uzywalam pattczkow a teraz zzgafniam tylko brudek ktory wyplywa po tym ale dobrze ze juz ten czop caly wyplynal a to najwazniejsze :p
 
heja


bylam dziś u ginekologa. Miesniaka brak. odetchnelam z ulgą. Lekarz nie widzi przeciwskazanian zeby zacząc sie starac o corke :) no ale i tak musze czekac do pazdziernika. nawet i lepiej.. bo tak zeby teraz zajsc w ciąze.. 3 dzieci z kwietnia-maja to nie na nasze fundusze :)

w pazdizerniku tez nie moge zajsc bo w sierpniu za rok mamy wesele. musze na nie isc :D a nie chcem być miesiac po porodzie, lub zeby terminy mi sie nakladaly :) poczekamy grudnia i jazda! no chyba ze bedzie wpadka :)
juz dni odliczam do okresu grodniowego :D

Ja piersią karmilam Filipa 14 m-cy, Oskara 7 m-cy. Z F byl wiekszy problem bo on z butelki pil tylko wode, mm nie tolerował. z
piersi na mleko krowie przeszedl i pil je z doroslego kubka.

O sam zrezygnował.mm kazde mu pasowalo. zresztą wszystko mu pasowalo zeby tylko zapchac buzie.

bliskosc mialam i z tym i z tym. wiadomo piers to co innego. Chyba chodzi bardziej o psychike matki.. bo nikt cie w tym wyreczyc nie moze,
z butelką bylo mi wygodniej. tato mogl sie poczuc tatą :) a ja mialam chwile zeby rozplaszczyc sie na fotelu i tak siedziec i siedziec..

przy F tego nie mialam.. on ze mną związany byl strasznie.

zresztą nadal jest.. w sumie to obaj są.
 
witam mamusie ;*
jakos nie mam czasu i weny by tu zajrzec bo maly jest statnio bardzo marudny ..
jeszcze przyszly chrzestny Maniusia jest w szpitalu bo dostal zapalenie opon mozgowych ;/
obiecalam przepis na ta zapiekanke to juz daje : IMG_20140806_190349.jpg
ja osobiscie dalam 2 saszetki ryzu i gotowalam je w wodzie z lyzeczka kurkumy ;)
 

Załączniki

  • IMG_20140806_190349.jpg
    IMG_20140806_190349.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Paulina dobrze że Nika lepiej :)

Olcia ja wiem o co Ci chodzi z intymna więzią :)

Madzialena no własnie niby fajnie ale co za długo to męczy ;)

Wampi no zobacz :) a dzień po moich imieninach :)
Dlaczego nie chciałaś karmić publicznie?

Renata to będziesz rodzić na jesień jak od grudnia staranka :)

Młodamama apetyczne!
 
Do góry