reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co myślicie o takiej sukience na wesele ? Fajna czy nie

reklama
Ta sukienka nie jest w ogóle w moim stylu, ale uważam, że jeśli założysz odpowiednie dodatki to może wyglądać bardzo dobrze.
 
Bardzo ładna, na pewno nikt takiej nie będzie miał. Sama szukam teraz czegoś co mnie zaintryguje, i ta jest naprawde ok. Jeśli jesteś szczupłą osobą, będzie Ci pasować, jeśli jednak masz kilka kilogramów więcej, to wg mnie może optycznie powiększać brzuszek, bo wzór się skupia w okolica brzucha i przyciąga tam wzrok.
Nie rozumiem opinii, że za krótka. Jeśli nie jesteś po 50 to długość jest odpowiednia hehe.
 
ja kupuję to co mi się podoba i w czym przede wszystkim dobrze się czuję. Przecież na kimś może super leżeć a na innej osobie już nie koniecznie.
 
Jest piękna! Ale na wesele raczej odpada jak dla mnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Calkiem ladna, a ile kosztuje? Ja ide na wesele za miesiac i tez sie za czyms rozgladam.. Zastanawiam sie czy nie kupic jakiejs kiecki w Orsayu, bo na kuponiarnia.pl wyczytałam,że można zgarnąć dodatkowe 20% zniżki na przecenione ubrania :D wiec bardzo sie oplaca, a ja nie lubie wydawac za duzo kasy na takie okazyjne sukienki ;)
 
reklama
Całkiem fajna chociaż jesli chodzi o mnie wolę zdecydownie bardziej zwiewne i skromniejsze propozycje... Lubię kupować sukienki, które będa mi służyły nie tylko na raz ale równeiz i na kilka innych wyjść. Bardziej sie to opłaca :)

Lubię długie sukienki i powiem Wam,ze takie sukienki są coraz częściej wybierane na weselach. Bo byłam na kilku i wiele dziewczyn takie miało na sobie: answear.com/p/dlugie-sukienki-na-lato-1862-t.html
We wrześniu ide do kolezanki w czymś takim:
middle2_img_1447876.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry