reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

reklama
Dziewczyny czy ktoras z Was miała gumowe buty? Oczywiśćie nie pytam sie o tanie buty z gumy z bazarku ale o porządnej firmy. Na przykład modne ostatnio Melliski. Wszędzie o nich pisza i już sama nie wiem czy one są naprawdę wygodne czy jest to jedynie reklama i czy czymś się róznią.
Upatrzyłam sobie coś takiego: https://answear.com/p/melissa-160-b.html/k-4
middle2_img_1250911.jpg


Co o nich sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
Sama jestem fanką biżuterii Pandory, mam od nich bransoletke modułową: Link do: Sklep biżuterii PANDORA | Kolekcja 2019 | PANDORA
02e45_YxMQVtW82ksg2P2iq3BAqHkE.jpeg

Kupiłam sobie ja dobre kilka lat temu, potem kupowałam stopniowo charmsy związane z ważnymi wydarzenimi w moim życiu. Podoba mi się ta koncepcja (dodatkowo bransoletkę polubił mój mąż z uwagi na to, ze potem nie miał już takich problemów z kupieniem dla mnie prezentu, jeśli nie miał pomysłu co kupić to po prostu kupował charms do bransoletki). Stopniowo bransoletka zyskała młodszą siostrę w postaci rzemykowej bransoletki, którą noszę do mniej formalnych stylizacji.

Polecam polować na promocje w ich sklepie internetowym, wydaje mi sie, ze można tak liczyć na o wiele lepsze zniżki niż w sklepach stacjonarnych (szczególnie przy zakupie kompletów biżuterii).
 
Ostatnia edycja:
Nie noszę na co dzień biżuterii, bransoletki i naszyjniki przeszkadzają mi. Jedyna biżuteria która toleruję to:
elegancki zegarek - który sam w sobie jest ozdobą naszej stylizacji
jak równeiż skromne kolczyki (stawiam na złoto, nie przepadam za biżuterią sztuczną).

Aktualnie zastanawiam się nad zmianą zegarka na nowy, tym razem chciałabym kupić sobie zegarek z półki premium. Świetne są modele Rolexa (widziałam w tym sklepie):
img_2516.jpg
 
Ostatnia edycja:
U mnie podstawa to zegarek, cienki naszyjnik oraz bransoletka. Jako, że mam sporo złotych dodatków, to kolejne też dokupuję złote, bo po prostu łatwiej to ze sobą później spasować :)
 
Do góry