reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla mężczyzny?

Mojemu facetowi sprezentowałam klasyczną gitarę z megasceny z okazji urodzin. Podobno kiedyś miał, ale niestety delikatnie mówiąc rozleciała się, więc postanowiłam sprezentować mu nową :)
 
reklama
O ile oczywiście on chce sie nauczyć grać. Nie wiem czy jest to taka dobra opcja. Na moje oko jest to dosć ryzykowne i zdecydowalabym sie na to jedynie w sytuacji w której wiedziałabym, że mój facet od dłuższego czasu wspomina, ze chciałby sie nauczyć gry na gitarze ;)

W innej sytuacji na pewno nie.

Chyba bym po prostu postawila na jakies dobre whisky albo ksiazke. Możesz poszukac alkoholu w tej hurtowni www.alkoparty.pl
 
Ostatnia edycja:
Oj opcji jest wiele i w sumie wszystko tutaj zależy od tego jakie mamy fundusze, może byc to
dobra ksiązka
audiobook
abonament na ebooki
pasek do spodni
poszetka albo szelki jeśli lubi eleganckie dodatki
Ewentualnie tak jak wspominacie alkohol, aczkolwiek sądze, ze jest to dość oklepany prezent i przecież mozna znaleźć znacznie ciekawsze opcje ;) Niezł promocje na ksiązki ma obecnie PWN Link do: Attyka - Księgarnia PWN
 
Ostatnia edycja:
Może klasyczna karafka i szklanki do whisky z indywidualnym grawerem? Sama staram się obserwować co danej osobie podoba się w trakcie roku i potem kupić właśnie to. Dzieki temu nie musze się zastanawiać co byłoby przydatne a co nie. Poza tym mężczyźni lubią praktyczne prezenty, takie z których bedą korzystali. Odpuśćcie sobie tym samym zbędne gadżety.

Wiele ciekawych propozycji jest na tej stronie:

www.luxuryproducts.pl/prezent-na-40-urodziny-dla-mezczyzny.html


Praktyczną opcją moze byc takie eleganckie pióro:

https://www.luxuryproducts.pl/file/image/w420/h420/fit239755i0ad9c8d27f778ed4e332c5fcb26d02709a7ce29.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zależy jaka cena. Z bardzo dobrych firm to między innymi Casio, lorus, seiko, Citizen, Atlantic. Ciekawe wzornictwo ma również polska marka Xicorr shop.xicorr.com
Jeśli chodzi o strony to możesz popatrzeć na Ceneo. Tam masz zawsze podane opinie itp.
Ogolnie dobrze jest zorientować się jakie zegarki podobają się obdarowanemu. Jaki styl preferuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry