reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

METAMORFOZY -Trinny & Susannah/ Gok Wan

MMegusek świetne zdjęcia ale do niektórych "odmian" nie jestem przekonana... Oglądałam obecną edycje jak Trinny i Susannah ubierają Polskę i choinka chyba się na modzie nie znam bo nie wszystko mi podeszło:/ Niektóre ciuszki dla mnie są troszkę z kosmosu... np cos takiego:
85014.jpg

Czy oby napewno tej pani pasuje ten strój? Ładnie podkreślona talia ale kolory i gorset powiększający biust.... co o tym myślicie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiolcia - powiem Ci, że wczorajszy odcinek był taki sobie, mnie się własciwie tylko te starsze babki podobały, ta krótkowłosa ruda wyglądałaby nieźle, gdyby założyła obcasy, a nie baleriny...
Za to w zeszłym tyg były super metamorfozy:tak:
Najbardziej zamurowała mnie ta:
EN_00958912_0006.jpg
z9344406X,Trinny-i-Susannah-ubieraja-Polske--Tym-razem-w-Lodzi.jpg

A co do tej pomarańczowej - hmm, to zależy jak ona wyglądała przed, bo jeśli była dużą kulą lub kwadratem, to uzyskanie talii jest pewnie nie lada wyczynem. Mnie się akurat ta stylizacja nie podoba, ale dziewczyna niewątpliwie wygląda kobieco i pewnie zupełnie inaczej niz przed, a im o to głównie chodzi. Zauważyłam, że T&S nie przejmują się nogami - ja mam kompleks masywnych łydek, więc na pewno bym takiej długości nie założyła, choć mam i tak szczuplejsze, hehe, a one wszystkim dają krótkie kiecki:baffled:
 
MMegusek świetne zdjęcia ale do niektórych "odmian" nie jestem przekonana... Oglądałam obecną edycje jak Trinny i Susannah ubierają Polskę i choinka chyba się na modzie nie znam bo nie wszystko mi podeszło:/ :

Czy oby napewno tej pani pasuje ten strój? Ładnie podkreślona talia ale kolory i gorset powiększający biust.... co o tym myślicie??

Fajnie jak ten dział tak tętni życiem :) Bravo Wiolcia!
Co do metamorfoz, to oczywiste, że nie wszystkie się podobają - każda z nas ma inny gust :) Ja to czasem sobie myślę, że lepiej gdyby zrobiły mniejszej ilości osób metamorfozy, ale za to pełne tj na różne okazje - do pracy, na weekend i na kolację w restauracji.
Wiolcia - powiem Ci, że wczorajszyn odcinek był taki sobie, mnie się własciwie tylko te starsze babki podobały, ta krótkowłosa ruda wyglądałaby nieźle, gdyby założyła obcasy, a nie baleriny...
Za to w zeszłym tyg były super metamorfozy:tak:
Najbardziej zamurowała mnie ta:

A co do tej pomarańczowej - hmm, to zależy jak ona wyglądała przed, bo jeśli była dużą kulą lub kwadratem, to uzyskanie talii jest pewnie nie lada wyczynem. Mnie się akurat ta stylizacja nie podoba, ale dziewczyna niewątpliwie wygląda kobieco i pewnie zupełnie inaczej niz przed, a im o to głównie chodzi. Zauważyłam, że T&S nie przejmują się nogami - ja mam kompleks masywnych łydek, więc na pewno bym takiej długości nie założyła, choć mam i tak szczuplejsze, hehe, a one wszystkim dają krótkie kiecki:baffled:
Ta pierwsza metamorfoza tydzień temu była super!
Co do nóg, to zależy jaką długość się dobierze. Niektóre kombinacje naprawdę mogą sprawić, że nogi wydadzą się smuklejsze :-)
 
mi by się przydała taka metamorfoza, chociaż ta Pani pomarańczowa to troszkę ryzykownie wygląda, w Uk to by na nią nikt nie zwrócił uwagi ale u nas zawsze się patrzy na takie osoby. Jej nie pasuje ta kiecka za bardzo wszystko ściśnięte i podejrzewam, że sama nie za dobrze się czuje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj tak tak, zaniedbana kobieta wyglada zle, nieraz staro ale pelno wszedzie takich na swiecie, a niektore do tego nie przywiazuja
wiekszej wagi
 
Do góry