reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moda dla maluszka

reklama
Ja przykładowo ostatnio rozglądam się za ubrankami hand made :) Głównie dlatego, że są zupełnie innej jakości niż ubrania z sieciówek. Do tego wydaje mi się, że są też znacznie oryginalniejsze. I właśnie ostatnio zdecydowałam się kupić kombinezon dla mojego Adasia. Kombinezon królik ;) Bardzo fajna sprawa :) Dziecko ma radochę, a ja jestem zadowolona, że kupiłam coś fajnego, dobrego i uniwersalnego :)
kombinezon-kroliczek.jpg
 

Załączniki

  • kombinezon-kroliczek.jpg
    kombinezon-kroliczek.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 94
Mój siostrzeniec ma niedługo urodzinki i nie miałam pojęcia co mu kupić, zapytałam więc siostry wprost. Choć nie chciała za bardzo nic sugerować w końcu uznała, że chłopak szybko wyrasta z butów i przydałby mu się nowe. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam takie: Junior Rolk - Niebieskie Zamszowe Półbuty Dziecięce - J620SA 01422 C4165.
Myślę, że są śliczne i wyglądają bardzo solidnie. Także chyba się skuszę. :)
 
reklama
Wg mnie najważniejsza jest jakość. Sprawdziłyśmy już kilka różnych sklepów i zdarzały nam się jakies podrażnienia i zaczerwienienia. W końcu zamówiłam małej body z deareco. com - oni mają tam mega spoko eko materiały. Zamówiłam w koncu chyba całą kolekcję ;p
 
Do góry