reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

Allegro jak najbardziej na tak, bardzo często kupuję w tym miejscu. Szczególnie,z e mam wykupioiną usługę smart.
Second hand ? To już rzadziej, nie mam w sumie czasu na chodzenie po takich sklepach. Poza tym nie wyobrażam sobie aby kupować w takim sklepie obuwie. Jest to dla mnie niehigieniczne. W sklepach mozna dostać porządne buty w niskiej cenie i nowe.
Jak tutaj Link do: Sklep z butami Pantofelek24.pl zaprasza na zakupy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
W sumie to byłam ostatnio w second handzie w mojej miejscowości. Ale niczego fajnego nie znalazłam ani dla siebie ani dla swojego dziecka. Może po prostu przyzwyczaiłam się do promocji w sklepach internetowych? Ceny w sklepie z używaną odzieżą byly wcale nie niższe niż w przypadku promocji w sieciówkach na wyprzedażach. A jednak nowe ubranie to nowe ubranie.
Od siebie polecam zajrzeć sobie na Ding. Można tam przejrzeć sobie promocje do sieciówek.
 
Ostatnia edycja:
A wiskoza jest dobrym materiałem, najlepsze na lato są Lniane ubrania. Są przewiewne nie pocisz się w nich.
Najgorszy z jich to poliester..wszystko sztuczne ,poliester co najwyżej to do uprawiania sportów bo tylko wchłania pot..ale chodząc na codzień w poliesterze to rozplynelabys się
Jeśli chodzi o obuwie to jestem zdania, ze warto jest mieć w szafie na pewno wygodne półbuty:
ekobieco.pl/polbuty-damskie-modelem-na-wiele-okazji
Klasyczny model, który pasuje na wiele okazji.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry