reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy oddajecie 1% podatku i dla kogo?

reklama
Ja zawsze dawałam na zwierzaki. W tym roku poznałam dziewczyny z Ratujmy Kundelki. Tylko nie wiem, czy mają już wszystko załatwione, zeby im kasę wpłacać...
 
A ja i w tym roku miałem zwrot. Kwota zwrotu nieco ponad 2 tyś zł. na organizację US przekazał 38 zł. Niby kwota nie duża ale zawsze coś pomoże. W tym roku oddałem na Fundację Pociecha.poniżej info o ich działalności gdyby ktoś chciał.

"Fundacja Pociecha pomaga dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Obecnie ma podopiecznych w wieku od 6 do 18 lat. Wspiera świetlice środowiskowe, zapewnia dzieciom bezpieczne miejsce po szkole, opiekę, ciepły posiłek i pomoc w nauce. Zachęcam do przekazania 1% podatku na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA nr KRS tej fundacji: 0000 426 589"
 
Może ktoś chciałby przekazać swój 1% chłopczykowi z SMA. Szybko muszą uzbierać 9mln zł...
 
reklama
Ja zawsze staram się sama wybierać komu przekazuję 1% podatku i oczywiście robię to co roku. Tą kwotę przekazuję najczęściej na dzieci znajomych. A jeśli w danym roku nie znam osoby potrzebującej, to swój 1% przekazuję fundacjom i stowarzyszeniom zajmującym się zwierzętami.
 
Do góry