reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy oddajecie 1% podatku i dla kogo?

Pomożesz Filipowi ?



Zobacz załącznik 605278

Fundacja Dzieciom i rodzice chłopca zwracają sie do Państwa z prośbą o pomoc. Filip obecnie ma 9 lat i autyzm. Aby nasz podopieczny w miarę samodzielnie funkcjonował, potrzebuje turnusów rehabilitacyjnych, wielu godzin terapii tygodniowo, prowadzonej przez odpowiednich specjalistów. Niestety NFZ w ograniczonym zakresie pokrywa wydatki ponoszone przez rodziców chłopca na jego leczenie. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie dowolnych darowizn lub 1% należnego podatku dochodowego na rzecz Filipa. Fundacja nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie subkonta, a rodzicom zwraca koszty TYLKO po przedstawieniu faktur i rachunków za leczenie i ochronę zdrowia dziecka.

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 14360 - Truszkowski Filip - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
 
reklama
dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy ten 1% podatku można zawsze odpisać? bo ja mam tylko zwroty z podatku i słyszałam, że wtedy nie można nic odpisać .... jak to jest naprawdę wiecie może?
 
wszystko zalezy czy jeszcze jest co odpisac z podatku tzn czy jakas kwota podatku została, z której ten 1% można odpisac, jesli po odliczeniu ulg wyczerpała się juz ta kwota i podatek jest równy 0 to wtedy nie ma z czego odpisać.
 
Drogie Mamy,
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=
 
Witam,
w tym roku wybrałam fundację, która każdego dnia wytrwale walczy o uśmiechy na twarzach chorych dzieci. ObywatelskaFundacja Pomocy Dzieciom - O fundacji - 1% dla Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom.
Historia Fundacji jest o tyle niezwykła, gdyż założyli ją
zdeterminowanii pełni wiary rodzice, rodziny oraz przyjaciele chorych dzieci,którzy nie pobierają wynagrodzeń za prace i szerokie działaniawykonywane na rzecz Fundacji.


Nastronie został udostępniony NIEODPŁATNY program do rozliczaniaPIT, z którego mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak ibiura księgowe.

Wpisz się w historię Fundacji przekazującswój 1% podatku.


POMOC się LICZY!

KRS 0000140007
 
Ja oddaję w tym roku mój 1% Piotrusiowi
Piotr Górski
dopisek: darowizna Piotr Górski
 

Załączniki

  • Ulotka 1% dla Piotra Górskiego.jpg
    Ulotka 1% dla Piotra Górskiego.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 201
Ostatnia edycja:
reklama
Ja wspieram fundacje Otoz. Jeśli ktoś nie wie, gdzie oddać 1 procent podatku to mogę ich polecić. Są uczciwi i działają bardzo prężnie.
 
Do góry