reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuje pomocy

witam przepraszam ze tak dlugo nie pisalam ale przez te burze spalil mi sie router i dopiero wczoraj mi go wymienili dziekuje pani Aniu K za ubranka i kaszki pozdrawiam
 
reklama
witam Dziewczyny przepraszam ze tak dlugo nie pisalam dle nie mialam komputera bo mi sie zepsul dziekuje Wam za wszystki rady dokladnie wszystko przemyslalam i postanowilam zlozyc pozew o alimenty oraz zarejestrowalam sie w UP ale niestety nic mi sie nie nalezy teraz mamy tylko 499zl miesiecznie i napisalam do MOPu czekam na decyzje jesli znalazly by sie jakies mamy ktore chcialy by nam pomuc to bede wdzieczna chetnie przyjmiemy najbardziej zywnosc oraz ubrania bo zblizaja sie zimne dni a tego najbardziej nam brakuje jesli macie jakies pytania to prosze pytac chetnie odpowiem pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wsparcie
 
Ja bardzo chetnie bym pomogła gdybym miała jak:-(,wiem jak jest ciężko kiedy człowiek jest taki bezradny i zdany na innych a wokól małe dzieci,jedynie co to moge zyczyć wam zdrówka i dużo siły.......wiem że to mało ale chociaz tyle moge dla was zrobic.
Z Mopr-u powinnas otrzymac pomoc,staraj sie o zasilek celowy,zasiłek na zywnosc oraz o zasilek na odziez i obuwie,zasilek na pomoc do oplat mieszkaniowych,czasami taka pomoc na 2 msc jak sie spłnia warunki może wyjść nawet ponad 1000zl
 
Mogę oddać spacerówkę, niestety nie ma przy niej budki, ale poza tym jest w dobrym stanie. Jeśli jesteś zainteresowana wyślij mi PW. Mam też trochę ubranek po synku, ale nie wiem jaki rozmiar nosi Twój maluch.
Pozdrawiam
 
Do góry