reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuje pomocy

potrzebujaca1985

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Lipiec 2012
Postów
23
witam bardzo serdecznie jestem tutaj nowa potrzebuje pomocy dokumenty juz przeslalam do redakcj jestem mama 2 wspanialych synow 7lat i 5 miesiecy obecnie nie pracuje zajmuje sie chlopcami starszy syn idzie do pierwszej klasy jestem ostatni miesiac na maciezynskim pracowalam w piekarni i do grudnia 2011 mialam umowe ale z powodu ciazy szef przedluzyl mi ja do dnia porodu mieszkam w domu po babci ale nie jest on maja wlasnoscia tylko babci nawet nie jestesmy tu zameldowani zajmujemy pokuj z kuchnia jest jeszcze jeden pokuj ale do remontu bo jest dzira w suficie a to jest duzy koszt niestety niestac nas na remont dom nie posiada ani wody gazu centralnego ogrzewania ani lazienki wode nosze w wiaderkach koszty zrobienia sa duze a ja mam tylko rodzinne i dodatek dla samotnej matki na dzieci szef nie przedluzyl mi umowy o prace wiec zostalam na lodzie dom posiada duza wilgoc mieszkam tu tylko dlatego ze babcia sie wyprowadzila w zamian musze oplacac podatek i jestem zaduzona ok.600zl i prad 180zl oraz butla z gazem 60zl jest mi naprawde ciezko potrzebujemy zywnosci ubran srodkow czystosci takie jak proszek plyn kaszek mleka dla malego pampersow oraz wuzka bo czasami pozyczam od sasiadki a takto nosze go w nosidelku jedna z pan obiecala pomuc w skapletowaniu wyprawki dla synka do szkoly jestem jej bardzo wdzieczna jesli ktoras z mam moze nam pomoc bede wdzieczna dzis jest 13 a ja mam 20zl konczas sie nam pampersy a rodzinne dopiero po 25 jeszcze niewiem jak bedzie z wychowawczym czy mi sie nalezy bo niemam umowy w listopadzie skladalam papiery do mopu decyzja przyszla w styczniu dostalam zasilek za grudzien 20.45zl smiech i ja zyc za takie piniadze tyle zalatwiani o grosze jak mamusie maja pytania chetnie odpowiem pozdrawiam czekam na pomoc i porady
 
reklama
Cześć
Ja mam trochę zaległości z wysyłaniem paczek, ale z chęcią coś wyślę, jak sie uporam z poprzednimi.
Napisz skąd jesteś.
Co je młodszy syn - kaszki? jakie firmy. Rozmiar ubranek jaki nosi?
Co z wyprawki do szkoły byście potrzebowali jeszcze? Jakie ubrania nosi starszy syn? Czym się interesuje?
 
witam jestem bardzo szczesliwa dotarla do mnie paczuszka z
plecakiem ,farby,nozyczki,zeszyty,bloki,kredki,oraz piornikiem z calego serca dziekuje pani x az mi lzy pociekly jak wielkie serce maja mamy a moj synek poprostu niewiezyl strasznie sie cieszyl najbardziej z plecaka zawsze chcial taki miec jeszcze raz dziekuje co do jedzenia mlodszego to kupuje mu mleko bebiko 1 juz nie dlugo 2 rozne kaszki po 4 i 5 miesiacu oraz te zupki i deserki ale niestety tylko raz na czas bo sa strasznie drogie a mnie na nie niestac a on je uwielbia teraz akurat braklo mi pieniazkow wiec nawet grysik mu daje bo w sklepie w ktorym daja mi na zeszyt nie maja takich rzeczy ubrania ten maly 62 a starszy 128 buty 31 maly lubi strasznie ben 10 lubi puzle autka pozdrawiam i dziekuje za pomoc przepraszam za pledy i brakujace litery ale syn zalal skiem klawiature i musze pisac na ekranowej
 
najbardziej potrzebujemy wozka pampersow chustek mleka zapomnialam jeszcze napisac ze od grudnia nie posiadam lodowki wiec jak by ktos z krakowa mial na zbycu to tez bym przygarnela pozdrawiam
 
witaj ;)

w poniedziałek będę w domu - jeśli nie masz nic przeciwko ubraniom dla starszaka do drobnych reperacji to daj adres ;-)
mój też ma 7 lat i idzie do szkoły ale wielki jest i mam trochę ciuchów na 128/134 do oddania :-)
 
ja mogę oddać kaszki 3 szt bobovity. jedna ma termin ważności 10.03.2012, druga 17.06.2012 trzecia 24.05.2012
przegapiłam terminy moja już długo nie je i tak leżały w szafce.
myślę że jak zamknięte to powinny być ok., może ta marcowa ew...
jak ktoś pokryje koszty wysyłki moge wysłać (myślę koperta kolo 2 zł bąbelkowa ta większa i znaczek około 5-6 jakoś) ja niestety nie mam za co :(

a kaszki ta do marca to ryżowo pszenna jabłko i gruszka
czerwcowa manna wieloowocowa
majowa to 7 zbóż dla małego brzuszka.

jak ktoś pokryje koszty wysyłki mogę dorzucić jakieś body pewnie znajdę

a i mogę dorzucić opakowanie herbatki dla karmiącej jak trzeba bo mam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja raczej nic nie wyślę, bo sama mam ciężką sytuację, ale jeśli mogę poradzić coś. U nas w mieście i pewnie w każdym to jest, zakład budżetowy albo MJOO (miejska jednostka obsługi oświaty) w której można składać wniosek o stypendium dla dziecka na ksiazki, przybory szkolne itp. Musisz tylko na każdą ksiażkę itp zbierać na siebie faktury. Jeśli masz rodzinne to spokojnie powinni Ci dać jakieś stypendium, ze szkoły i mopsu też powinnaś dostać wyprawkę w kwocie ok 100zł, nie wiem dokładnie ile to jest. Teraz przez reformę jesteś zmuszona kupić książki wszystkie nowe niestety zwłaszcza, że to pierwsza klasa. Pracuję w księgarni i spytam szefa czy nie znalazłby jednego pakietu podręczników dla osoby bardzo potrzebującej, ale u nas w firmie też mały kryzys, więc nie obiecuję. Napisz jakie ksiązki potrzebujesz dla synka. Szkoda że nie masz wózka, mam nadzieję, że szybko jakiś zdobędziesz, mogłabyś z dzieciaczkiem pomagać jakiejś starszej osobie w zakupach, sprzątaniu itp, a taka babcia czy dziadek na pewno mieliby radość że jest koło nich słodki brzdąc, a Ty oczywiście mogłabyś coś dorobić. To oczywiście tylko taka moja wolna myśl ;-) No i jeszcze jest strona gratyzchaty.pl zaloguj się na niej i popatrz czy ktos nie ma lodówki na zbyciu czy wózka. Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry