reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuje pomocy

Potrzebująca, skąd jesteś?
a czy na ojca dziecka/dzieci nie możesz liczyć? a czy Ty i starszy synek macie co jeść? czy malutki jest jeszcze na piersi, czy tylko na modyfikowanym?
 
reklama
ja bym mogła ciuchy wysłać. dla starszego trzeba Ci może wiatrówkę?

jakie ciuchy ci potrzeba najbardziej (dla obydwóch synów), jak z kurtkami na zimę, z butami?

co z wyprawki do szkoły dla starszego jeszcze brakuje?
mam buty adidasy czarne na rzepe na starszego, wyślę zdjęcie jutro to powiesz czy chcesz

tak chetnie przyjme witrowke dla tego mniejszego tez by sie przydala starszy potrzebuje butow 30-31 spodni i bluzy oraz podkoszulki bo powyrastal czasem cos znajde w ciucholandzie ale teraz nawet mnie na to niestac do szkoly potrzba mi jeszcze papier kolorowy pisaki linijke klej pastele prasteliny itp jesli ktos z panstwa moglby podarowac nam zywnosc i slodycze dla synka 5 lipca mial urodziny i niedostal nic a tak chcial dostac hulajnoge moze ktos posiada a jego pociech juz niekozysta oraz srodki czystosci bo do rodzinnego daleko a w sklepie niechca mi dac na zeszyt bo juz mam 360zl dlugu pozdrawiam
 
Potrzebująca, skąd jesteś?
a czy na ojca dziecka/dzieci nie możesz liczyć? a czy Ty i starszy synek macie co jeść? czy malutki jest jeszcze na piersi, czy tylko na modyfikowanym?

jestem z krakowa jestem samotna matka (ojciec nieznany)piers je tylko w nocy jest na mleku bebiko ale czesto daje mu grysik jak nie mam pieniedzy teraz jest kipsko z zywnoscia nistety caritas przez wakacje zamkniety ja mam dug w sklepie i narazie nic nie dostane a w portwelu 20zl koncza sie pampersy i chuski normalnie sie juz lamie ale jedyne co daje mi przetrwanie to to ze mam kochanych sykow i trzeba sobie radzic pozdrawiam:sad::sad:
 
jestem z krakowa jestem samotna matka (ojciec nieznany)piers je tylko w nocy jest na mleku bebiko ale czesto daje mu grysik jak nie mam pieniedzy teraz jest kipsko z zywnoscia nistety caritas przez wakacje zamkniety ja mam dug w sklepie i narazie nic nie dostane a w portwelu 20zl koncza sie pampersy i chuski normalnie sie juz lamie ale jedyne co daje mi przetrwanie to to ze mam kochanych sykow i trzeba sobie radzic pozdrawiam:sad::sad:
wyjsnilam wyzej jestem z krak ojciec nie znany i niech tak bedzie
 
w przypadku 1 synka też? przepraszam za wścibskość? ale wolę mieć jasność sytuacji?

a i jeszcze jedno pytanie. jak mały jest na piersi to moze spróbuj też w dzień dawać mu piers, wtedy nie będziesz musiałam mleka kupować, zawsze jeden wydatek mniej.

czy raczej nie da rady?
 
tak obydwa maja tak poprostu sie nie udalo w obydwuch przypadkach i tak postanowilam za duzo w zyciu cierpien przeszlam wiec o tyle mam spokuj dzieciatka sa moje i tylko moje dziecinstwo miaalm zle 5 lat w domu dziecka ojca alkoholika puziniej zmarla mi mama wic niechce cierpiec mam synow ktorych kocham i nic to nie zmieni wiec wole by mieli tylko mnie niz zycie jak ja wiec prosze nie pytac o ojca dzieci mam nadzieje ze wyjasnilam cala sytacje a co do mleka przez pierwsze 3 tygodnie syn nie przybieral na wadze bo slaby pokarm mam przy moim odzywianiu wcale sie nie dziwie nieraz nawet caly dzien nie jem albo jem niewiele pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Jeśli.nadal potrzebujesz wózka to moge Ci oddac tylko nie posiadam juz tego spiworka co na zdjeciu. ZZ ubrankami nie pomoge bo sama mam w tym wieku moze cos znajde dla mlodszego ale bedzie to w roz 80
 

Załączniki

  • Zdjęcie0087.jpg
    Zdjęcie0087.jpg
    85,4 KB · Wyświetleń: 98
chetnie wezme tylko z kad pani jet ja z krak niewiem czy moj nie jest zamaly jeszcze nie siedzi ma 5 miesiecy ale cos wykombinujemy a da sie rozlozyc do pozycji lezacej pozdrawiam
 
reklama
Ja z Wielkopolski siedzio die rozkladane regulow
anuy podnuzek spokojnie 5 mies dziecko mo
ze nim jeździć moglabym go wyslac do Pani w przyszlym tyg bo musze go przywiezc od mamy
 
Do góry