reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuje pomocy

reklama
napisz mi adres na priv,dla starszego dziecka znajdę sporo ubranek,buty,hulajnogę też mam,tylko sprawdzę czy sprawna.mlodszemu poszukam,mam dziewczynkę wiec będzie problem.poszukam i wyślę.
 
Ostatnia edycja:
Również postaram się pomóc w miarę możliwości.
Na pewno mam grzechotki, gryzaczki dla maluszka.
Poproszę o adres na priv.

Do kiedy masz zasiłek macierzyński? Będzie Ci się później należał zasiłek dla bezrobotnych?
To co wyrabiają Mopsy czasem nie mieści mi się w głowie.
 
do lipca a zasilek wychowawczy chyba mi sie nie nalezy bo nie mam umowy o prace a na temat mopsu to sie nie wpowiadam ciagle mowia ze nie maja pieniedzy tak mnie zalatwili na swieta ze szkoda gadac stol byl prawie pusty skromniutka kolacja gorszych swiat nie bylo czekalam prawie 3 miesiace na decyzje z mpsu i sie doczekalam 20.45zl pozdrawiam :no:
 
Ostatnia edycja:
Mozesz ubiegac sie o dozywianie dla siebie i dzieci.Zasilek na zakup obuwia tez, np dla starszego do szkoły. W wakacje tez. zawsze to pare groszy. I u nas tez standardowa spiewka ze nie mają pieniedzy. To sie wtedy odwolanie sklada jak odmowną decyzje dadzą.
 
Przepraszam jak cie uraziłam ja mam troche ciuszków typowo chłopiecych
jak chcesz to moge wysłac ci nosideło takie na dwa ramiona moaj mała w nim nie lubi byc napisz mi adres na priv postaram sie wysłac jak mój m dostanie wynagrodzenie za pracę
 
Ostatnia edycja:
Aniu, Ty też na tym forum pisałaś o pomoc i ją otrzymałaś. I obie wiemy, że Twoje wpisy też nie do końca pokrywały się z prawdą. Więc może darujesz sobie komentarze. Nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek prosząc tutaj o pomoc robił to z przyjemnością. Każdy z nas może znaleźć się w trudnej sytuacji, czasami według tej osoby bez wyjścia. Pomoże ten, kto chce. A nie sądzę, żeby dziewczyna od razu po powrocie do pracy dostała wypłatę.
 
Witaj ja mam pytanie dlaczego nie napisłaś dziewczynom ze wracasz do pracy na innym fforum tak napisałaś jak zaczeły sie zadużo wypytywać... Mogę podać linka jak chcecie> i napisałąś ze nie bedziesz prosic o pomoc

jak bede miala okazje to pujde narazie prubuje zeby ktos zaja sie moimi dziecmi i napisalam ze niebede potrzebowa wtedy pomocy a nie teraz wiec jesli nierozumiesz co ja pisze to twoja sprawa sama podam link do tej strony tu przynajmiej mnie mamy rozumieja a tam odrazu atakuja daj mi spokuj kto niechce to nie pomaga i ciekawe czy ty nigdy nie prosilas o pomoc wic nie wypowiadaj sie na moj temat poza tym gdybym klamala nieprzeslala bym dokumentow potwierdzajacych to co mowie niewiem dlaczego to robisz z zazdrosci czy nielubisz jak pomaga sie innym nie rozumie twoich komentarzy wiec wklejam link zeby niebylo ze oszukuje napisalam cala prawde
lhttp://forum.gazeta.pl/forum/w,834,137467102,137467102,bardzo_prosze_o_wsparcie.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania, a ty jak załozylas tu wątek to napisalas ze prosilas o pomoc na innym forum?? bo prosilas ( nie wiem dokladnie gdzie najpierw, no ale byla..).I z tego co czytalalm i tu i tam twoja historia sie troszke roznila od siebie, wiec po co takie pytania do Potrzebującej?? wyslala dokumenty potwierdzające swoją sytuacje? wiec nadaje sie do tego wątku.
 
Do góry