reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
Ja mogę wysłać kombinezon na zimę i ubranka ale takie od 68 bo mniejszych się pozbyłam. Myślę że jutro uda mi się to zrobić.

A i mam jeszcze oliwkę.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny dopisałam kolejne rzeczy do listy.
Ania napisała mi dziś wiadomość:
-FraniowaMama masz podziękować koleżance za info na temat mops-u
- Ania podała numer konta, jeżeli ktoś byłby chętny to podam na pw
- była u psychologa ale napisała że to straszna lipa. pani psycholog od razu że trzeba żyć dalej bo ma dziecko i że kiedyś przyjdzie taki czas że założy nową rodzinę ( wg zero taktu, przecież Ona dopiero co przeżyła tragedię) i oczywiście pytała czy ma myśli samobójcze na co Ania odpowiedziała że nie, została wysłana do psychiatry u którego też już była: ma przyjść za rok jak nic się nie zmieni.

To na tyle nowinek od Ani.

dziewczyny jeżeli macie jakieś pytania do Ani piszcie wszystko przekażę:)
 
Polusiu, powiedz Ani, ze jeśli będzie chciała sie czegoś bliżej dowiedzieć, to nich śmiało mówi. Koleżanka dowie się o wszystko.
Czy potrzebna jest jeszcze porada prawna w kwestii uznania ojcostwa? Też możliwa, daj tylko znać.
 
bardzo ciężko od Ani wyciągnąć informację czego ona potrzebuje. ona chce tylko dla Adasia i ubranka ciążowe. ale będę ją wypytywać co możemy dla niej przesłać.
ale jak masz jakieś propozycję albo macie to dawać wszystko jej przekazuję na bieżąco.
szkoda że jej ten komputer i internet tak działają:( ale już niedługo powinien dojść telefon jaki jej wysłałam więc będzie można dzwonić
 
reklama
Do góry