reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tupot małych stópek Wojtuś Biliński .

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Dołączył(a)
17 Luty 2008
Postów
11 411
Miasto
Warszawa
Wojtusia poznałam gdy był maleńki .
To cudny wiecznie uśmiechnięty chłopczyk .
Do szczęścia potrzeba mu jeszcze zdrowej nóżki .
W Polsce nogę Wojtka można tylko amputować , w stanach z powodzeniem leczyć !!
Brakuje jak zwykle pieniędzy !
Koszty operacji i pobutu w stanach są ogromne , a wniosku o finansowaniu z NFZ nikt nie chce podpisać .

Pomóżmy Wojtkowi chodzić , iść z siostrą i rodzicami na plac zabaw . :tak:
Nawet kilka złotych przybliża Wojtka do operacji :tak: Proszę też o udostępnienie tego apelu jeśli możecie , na FB w swoich wątkach . Liczy się każda złotówka , bo kwota do zebrania jest ogromna i nie osiągalna dla rodziców Wojtka .

Do Administracji : Wojtek jet zgłoszony do fundacji , znam Wojtusia i rodziców osobiście , jeśli potrzeba jakieś dokumenty dotyczące Wojtka doślemy :tak:
Wątek założyłam za zgodą mamy Wojtka , mam nadzieję , że będzie do nas zaglądała :tak:


Link do zbiórki dla Wojtusia

Tupot małych stópek: Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ zbiera w Siepomaga.pl

FB Wojtusia zapraszam do pulubienia i udostępniania , to też ogromna pomoc :tak:


https://www.facebook.com/wojtusbilinski?fref=ts
 
reklama
Cel zbiórki ulega zmianie .
Wojtek ma wniosek podpisany przez NFZ operacja zostanie sfinansowana .
Teraz potrzebne pieniążki na przelot , pobyt , rehabilitacje.
Czas pobytu w USA to ok 7/8 miesięcy .
 
Do góry