reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka? komu sie sprawdziło?

Sprawdziło się czy nie?

  • tak

    Głosów: 104 73,8%
  • nie

    Głosów: 37 26,2%

  • Wszystkich głosujących
    141

niczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2006
Postów
3 182
witam,
w pionie sa lata skończone (nie rocznikowe) mamy w chwili poczęcia czyli zajścia w ciążę a w poziomie miesiąc poczęcia. S to syn, C to córka, ? to jest miesiąc niepewny.
Jestem bardzo ciekawa ilu z nas sie sprawdziło.
Mi się zgadza

Komu Ch�opca, Komu Dziwczynk� ?
 
reklama
Witam!termin porodu wypada mi na 23 maja... wychodzi na to że będzie córka. :-) a co się urodzi ,zobaczymy. Na pewno dam znać. pozdrawiam majowe mamy!
 
Witam!!!!
Mnie sie sprawdzilo, hehe!!!! Ale z ciekawosci odrazu spradzilam jak to bylo z moja siostra i niestety u niej wyszlo inaczej, wedlug tabelki corka a urodzila syna:)))
 
kylle14axcr3.gif
kylle14axcr3.gif

Moj maz powiedzial ze chce miec syna,no i mu sie udalo nasz syn ma juz 1rok i 2mies.
glitterfy091519969d38cw4.gif
 
No NICZKA - bardzo ciekawe.........w przypadku Kubusia zgadza sie :tak:
Hmmmmmm.......a teraz wychodzi córeczka....albo synek....nie jestem do konca pewna....fajnie by bylo gdyby jednak coreczka ;-)
 
Znam to znam, fajne :-)
W pierwszej ciąży po USG na którym się dowiedziałam że będę miała córcię moja gina wyciągnęła taką starą wyblakłą już kartkę i tam właśnie miała tę rameczkę. Nigdy tego nie zapomnę jak ona tę kartkę wyciągnęła :-D pomyślałam wtedy a co to za "szamanizmy":-D
 
reklama
Do góry