reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

termometr do kąpieli?

Rijanna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2014
Postów
239
używacie termometrów do kapieli? mama mi mowi, ze leję dziecku za goracą wodę, partner, że za zimną, moze ten termometr kupic, tylko czy to jest wiarygodne i ktore wybrac?
 
reklama
"Test łokcia " czy nadgarstka w zupełności wystarczy. Owszem, standardowo dziecko kąpie się w temp. 37 st. Ale ...wszystko zalezy też od upodobań dziecka- niektóre lubią wodę troszke cieplejsza, inne odrobinę chłodniejszą. Zauważylamn, jak moja córeczka była maleńka, że ona woli wodę o 1-2 stopnie cieplejszą, w takiej kąpieli relaksowała się, cieszyła i czuła się komfortowo. Zobacz, co lubi Twoje dziecko. A jeśli już chcesz kupić termometr , dla orientacji , to każdy jest dobry- kup jakis zwyczajny w sklepie z akcesoriami dla dzieci, to nie jest żaden skomplikowany instrument, nie ma sensu szukać jakiegoś "cuda"
 
dokladnie, nie ma co szukac cudu, to ma byc tylko termometr, ja sama na smierc zapomnialam o tym, zeby go kupic, ale siostra mi dala w prezencie przy okazji :) mam taki w ksztalcie smiesznego zółwika, kupila go ze sklepu Akuku :)
 
mi sie wydaje, ze woda jest okej, sprawdzam wlasnie lokciem, ale to partner i mama twierdza, ze jest zla, ok obejrze te termometry co wy macie z akuku, bo sa na pewno u mnie niedaleko bloku i zobaczymy kto ma racje, ja czy Tomek, albo mama:D:D
 
Tak, tylko, że, jak pisałam już, trzeba też wziąć pod uwagę indywidualne upodobania dziecka :tak:- 1-2 stopnie w jedną czy drugą stronę moga niektórym dzieciom bardziej "pasować", być dla nich bardziej przyjemne i komfortowe.
 
tak, kupiłam ten z akuku, kosztował pare groszy,, leje wodę tak zeby miala 38 stopni, malemu odpowiada, ale co najlepsze, o termometrze nie wie ani mama, ani partner i dalej twierdza swoje heheheh
 
NO TO MASZ NIEŹLE, JA MAM PODOBNIE ŻÓŁWIKA z akuku, używaliśmy jak mała się urodziła przez jakiś czas, przydał się, teraz już bez termometru nalewamy, bo się już nauczylam jaka temperatura odpowiada mojej niuni
 
reklama
Ja kupiłam delfinka z happy babby :D Nie jest to duży wydatek, a dodatkowo może służyć jako zabawka dla malucha podczas kąpieli
 
Do góry