reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze siedmiomiesięczne dzieci.Co u nich słychać ??

Aniołek ale daje czasem popalić :) ale to same uroki!! mi to nawet na rękę ja pracuję w domciu i czasem muszę się skupić na pracy wtedy wkładam małą do kojca i mam spokój ;D wyrodna matka! :) ale codziennie wychodzmy na spacerki, oglądamy razem bajki no i się bawimy, choć ona woli bawić się sam! Musiałam poszukać starej klawiatury i teraz razem ze mną pracuje, siedzi w swoim krzesełku i pisze hehe.
 
reklama
Fajna ta Twoja córa.Mój Damian ostatnio znalazł sobie doskonała zabawę z której ma taki ubaw że szok.Ta zabawa nazywa się "Ugryzę mamusię w cycolka"
Masakra, ale cóż mam robić :D.Muszę to jakoś przeżyć :)
Pozdrawiam
 
A propo zabaw - moja dzidzia tez ma nową zabawę. Ponieważ dziadek Matiego jest chronicznym palaczem i kaszelek ma nieciekawy Mati nasłuchal się jak dziadek churchla i tez kaszle. Kaszelek mocno wymuszony - najpierw kaszlnięcie a potem banan na buzi i rozgląda się czy ktoś zauważył. A nie daj Boże jak mu się odpowie (odkaszlnie) zabawa na całego może tak z godzinke na zmianę z druga osobą i do tego ubaw po pachy.
Małemu do tego stopnia się to spodobało, ze dziadek kaszle w kuchni a maly "odpowiada". Pzdr.
 
N początku trochę bo nie wiedziałam o co chodzi ale kaszelek od początku podejrzany bo trochę za bardzo wymuszony, dopiero babaci oświeciła, że to taka zabawa ( babcia opekuje się Matim jak jesteśmy w pracy). Teraz się z tego smieję i czasem sama go podpuszczam :)
 
HeHe niezłe!
Aga No mnie też ta (nie) przyjemność spotkała że mała za cyca chwyciła uhhh... karmie ją sporadycznie, ale niedługo całkowicie odstawię.
SIABA No to masz niezły ubaw!!! hehe moja też kaszle ale ona wtedy gdy ja nie patrzę na nią to zaczyna pokasływać.
Moja ostatnio upodobała sobie lusterko normalnie szok nie idzie jej od tego oderwać :). Będzie strojnisia coś czuje :p
 
Monia mały oprócz kaszlnięć kocha wszystkie kabelki a szczególnie jak się dorwie do kabli od komputera. Ostatnio odwróciłam się na moment i za chwilke mały krecił myszką jak lassem - strasznie trzeba uważać:)
 
Oj kabelki... ech to mam z tym spory kłopot gdyż ja z mężem robimy telefony komórkowe i mamy pełno boxów kabli no dosłownie wszystkiego pełno wszędzie jest.. a moja córcia zawsze za cos pociągnie. Już nie jeden telefon rzuciła na ziemię ;D no ale ona będzie komórkowcem będzie pisać softy do komórek ;D.
 
reklama
Monia a tak z innej beczki czesto spotykam cię na Noworodku, korzystasz jeszcze z jakiś stron o dzieciakach?
 
Do góry