Strona 1 z 2 12 Ostatni
1. do 10. z 16
    potrojna mama Avatar gastone
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    168
    Dziękuję (Otrzymane)
    474
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

Domyślnie namiary i linki na fajne wakacje za granica z dzieckiem

Witam.Przeszukuje watki w poszukiwaniu jakis ciekawych i przyjaznych miejsc na wakcje za granica z dzieckiem.Sama jestem mama 2 letniego chlopca. Jest kilka propozycji ale glownie w Polsce. Interesuja mnie wakacje w takich miejscach jak Portugalia, Hiszpania, Wlochy, Chorwacja ale nie tylko. itp.Wstawiajcie wszystko co macie.Linki hoteli, miejscowosci, biur oferujacych takie wakcje z dzieckiem.Bardzo zalezy mi na miejscach sprwdzonych prze was mamusie.Matka wie najlepiej co dla dziecka dobre a ja chce zeby wakcje byly niezapomniane.
    Ostatnio edytowane przez gastone : 2-08-2008 - 13:56

Wdrożona(y) Avatar mamaBartoszka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: namiary i linki na fajne wakacje za granica z dzieckiem

nie wiem, czy widziałaś, ale teraz reklamuje się scan holiday jako ekspert od rodzinnych wakacji. szczerze mówiąc, to tez przeglądam ich ofertę, bo mają sporo fajnych hoteli z animatorami, zjeżdżalniami, basenami i innymi atrakcjami dla maluchów.my sie raczej nastawiamy na Turcję lub Tunezję. popatrz sobie tutaj, moze coś cie zainspiruje:
    www.dbajobociany.pl - wspomóż budowę gniazd dla polskich bocianów

Wdrożona(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

my własnie wczoraj podjęliśmy decyzję o wyjeździe ze Scan Holiday:)
    nie mówię, to własnie reklamy wpłynęły na nas tak, że zainteresowaliśmy się ich ofertą :) ale też dużo czytaliśmy w internecie opinii i w ogóle pytaliśmy znajomych o to biuro. same pozytywy...

Entuzjast(k)a Avatar Orsi005
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

2 lata temu z mezem bylismy w tunezji na wycieczce z tego biura podrozy i musze powiedziec ze jestem zadowolona bardzo.
    Nie było zadnych problemów,w hotelu widnieje informacja w jakim hotelu zatrzymal sie nasz rezydent i w razie czego telefon kontaktowy jest podany,wycieczki sa bradzo fajne .
    Zamierzam skorzystac jeszcze z ofert tego biura tym razem beda to wakacje z dzieckiem
    Polecil mi te biuro moj dziadek ktory uwielbia jezdzic na wczasy na wakacje i z ofert Scan Holiday korzystal z kilkadziesiat razy a skoro jest wierny SH to znaczy ze go nie zawiedli

Wdrożona(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

kilkadziesiąt razy? wow, to faktycznie niezła rekomendacja :D ja jestem bardzo ciekawa jak będzie i w sumienie mogę się już doczekać, szkoda, że to jeszcze tyyyyle miesięcy...
    ale cieszę się jak dziecko :D

Wdrożona(y) Avatar mamaBartoszka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) Orsi005 Zobacz post
    2 lata temu z mezem bylismy w tunezji na wycieczce z tego biura podrozy i musze powiedziec ze jestem zadowolona bardzo.
    Nie było zadnych problemów,w hotelu widnieje informacja w jakim hotelu zatrzymal sie nasz rezydent i w razie czego telefon kontaktowy jest podany,wycieczki sa bradzo fajne .
    Zamierzam skorzystac jeszcze z ofert tego biura tym razem beda to wakacje z dzieckiem
    Polecil mi te biuro moj dziadek ktory uwielbia jezdzic na wczasy na wakacje i z ofert Scan Holiday korzystal z kilkadziesiat razy a skoro jest wierny SH to znaczy ze go nie zawiedli
    hehe to dziadek podróżnik - super :) mój dziadek też sporo podróżował, jak mu zdrowie na to pozwalało :) a tak sobie myślałam w kontekście twojej wypowiedzi o SH - wychodzi na to, że to biuro dla młodszych i starszych, kto wie, może kiedyś w ich reklamach zamiast maluchów, będą występować starsze osoby - takie jak twój dziadek :)
    www.dbajobociany.pl - wspomóż budowę gniazd dla polskich bocianów

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Moim zdaniem to jeśli chodzi o wycieczki zagraniczne to bardziej chodzi o hotel niż o biuro podróży. Jeśli ktoś podróżuje z dzieckiem w wózku to polecam hotele w formie bungalowów- łatwiej wówczas się poruszać. W zeszłym roku byłam z mężem w Tunezji w takim właśnie hotelu i było mnóstwo rodzin z dziećmi, a dla dzieciaczków mnóstwo atrakcji - animacje, opiekunki, zabawy, itp. Myślę, że jeszcze się tam wybierzemy, ale to jak już będziemy mieli dzieci. Jeśli ktoś chce namiary na ten hotel to tutaj jest link: Samira Club - Afryka - Tunezja - Hammamet - Yasmine -Ranking hoteli - last minut My pojechaliśmy tam z Orbisem, ale nie polecam, było tam dużo Polaków którzy przylecieli z innych biur podróży, zapłacili połowę tej ceny co my, a praktycznie mieli to samo...

Entuzjast(k)a
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    4
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja proponuje zainteresowac sie ile taka sama "wycieczka" kosztuje zorganizowana indywidualnie. Jedynie firmy, ktore posiadaja wlasna flote powietrzna maja ceny nizsze, gdyz i tak w sumie ich cena to niemal sam przelot. Reszta to juz pikus. Ale jesli leci sie i tak rejsami liniowymi to bardziej sie oplaca samemu zorganizowac wyjazd. Dostaje sie duzo wiecej za te same pieniadze. Dzis w niemal kazdym hotelu mozna sie targowac. Im wyzszy standart tym lepsza znizka!
    Jesli chodzi o wyjaz z malym dzieckiem do krajow o bardzo odmiennej florze bakteryjnej to doradzam wybor wyzszego standartu. Niby zaden nie gwarantuje bezproblemowego pobytu, ale jednak wymagania w "lepszych" hotelach sa wieksze....

Początkująca(y) Avatar ewa.k
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Troska o dziecko leży w naszym instynkcie, ale wakacje to jednak czas relaksu i wytchnienia. Dlatego tym bardziej wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. A widziałaś może te wczasy Itaki "wypocznij z rodziną"? Wklejam link, tak jak prosiłaś Wczasy

Wdrożona(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Młody forumowiczZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Jakbyś chciała do Wielkiej Brytanii to tu znajdziesz masę informacji , opracowane trasy, mapy a nawet filmy z pokazanymi miejscami do zwiedzenia. Mnie się bardzo przydały bo taki mały przewodnik, który warto mieć znać w razie czego.

Strona 1 z 2 12 Ostatni

Zasady pisania postów