reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pępek

reklama
Ja stosowalam octanisep i pepek nam szybko i ladnie odpadl. Rumianek podobno uczula. Co do octanisep to jest on bezbolesny. Stosujemy go teraz na rozne rany :-)
 
My ponad dwa tyg octonisept używaliśmy i nic nie odpadało. Potem spirytus i poszło raz dwa. Tym razem od razu bede przemywała spirytusem.
 
u nas octanisept - nie bawiłam się i nie przejmowałam pępkiem w ogóle.. w kąpieli moczyłam a on i tak odpadł po jakichś 2 tygodniach .
 
Ja używałam maleństwu Octanisept ale pępuszek zaczął się jakoś brzydzić no i stara metoda wkroczyła do akcji i użyłam Gencjany, po prostu rewelacja i problem zniknął:-D:-D
 
Zarówno u pierwszego jak i drugiego dziecka moja siostra używała octaniseptu - małe opakowanie było wystarczające.Niecałe 2 tygodnie i same odpadały.
 
My używaliśmy octaniseptu. No i obowiązkowe czyszczenie pępuszka aby się nie ślimaczyło! i super się zagoiło.
 
reklama
Do góry