reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele splotu naczyniowego?

anoula82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2013
Postów
246
Miasto
Warszawa
Drogie mamy. Pisze tu bo szukam mam których maluszki miały stwierdzone takie torbieli w życiu płodowym. Chciałam spytać jakie są Wasze doświadczenia, czy wszystko skończyło sie pomyślnie tzn czy torbieli wchłonęły się do porodu czy niestety nie?
Z góry dziękuję
 
reklama
Mój synek ma takie torbielki, ponieważ urodził się wcześniej i z niedotlenienia mu się zrobiły. Są niegroźne, ważne że z budową mózgu i komorami wszystko w porzadku.
 
Moja jeszcze nienarodzoną córcia miała stwierdzone w 22 tygodniu dwie torbielki w główce,natomiast teraz jestem w 30 tygodniu i torbieli juz nie ma,wchłonęły sie same.
To podobno bardzo częste u nienarodzonych dzieci,ze w II trymestrze pojawiają sie takie zmiany, a w III trymestrze juz ich nie ma :)
 
Moja córcia miała torbiel przegrody przezroczystej 6mm. była ona stwierdzona po urodzeniu a po1 miesiacu zmniejszyła się do 3 mm.
 
Do góry