reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zostało z naszych pasji...

annank

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Grudzień 2013
Postów
80
Dwójka dzieci, dom, praca, rodzina... niewiele starcza na pasje. Z rozrzewnieniem wspominam czasy gdy sie miało tyyyle wolnego na przyjemności. A sporo tego było - wędrówki po górach (wciąż staramy się z rodziną podróżować), fotografia, spotkania ze znajomymi, tworzenie biżuterii filcowej, naszyjników sznurkowych, ekologia, muzyka. Staram sie pielęgnować to, co z tych pasji jeszcze zostało, choć tak na prawdę nie ma możliwości żeby oddać się w pełni temu, co się kocha. Dlatego bardziej doceniam chwile gdy mogę uszczknąć trochę czasu tylko dla siebie (mąż na szczęście dba o moje potrzeby i dość często przejmuje dzieciaki na swoje barki, uzupełniamy się) i lepiej ten czas wykorzystuję. Czasem potrzebuję "wyłączenia" ze świata, zabieram plecak i jadę w góry na jeden dzień. Wracam naładowana pozytywną energią, która znów starcza mi na długi czas.
Kolejną pasję - ekologiczną realizuję w domu pisząc bloga i dzieląc się swoimi doświadczeniami z innymi Mamusiami

http://naturalniedziecko.blogspot.com/




 
reklama
Wyświetlają mi się tylko nie ułożone litery, a nie blog :(

edit: o już działa :) Super, my też jemy BLW :) Fajny blog. Pielu****esz także wielorazowo?
 
Hej, cieszę się że blog się podoba, zapraszam do śledzenia wpisów. Nie, nie zdecydowałam się ma pieluchy wielorazowe, może mnie przekonasz :)
 
Hej, też mam problem z wyświetlaniem bloga, a chętnie poczytam. Mam wrażenie że to istna kopalnia wiedzy
 
Ostatnia edycja:
hmm nie mam pojęcia dlaczego się nie otwiera :( spróbuję zmienić sygnaturę, a póki co proszę w googlach wpisać naturalniedziecko blogspot i wtedy wyskoczy, pozdrawiam :)
 
Blog bardzo ciekawy i dużo się można dowiedzieć. A z pasji? Jak domownicy widzą, że wróciłam właśnie z biblioteki/księgarni z nową książką, wyglądam jak chmura gradowa i niosę ze sobą termos z herbatą, to znaczy, że idę oddawać się swojej pasji. Zamykam się w sypialni i nie raz się zdarza, że mąż śpi na kanapie. Ale nie dzieje się to zbyt często, dlatego mam zezwolenie na takie ekscesy ;-)
 
Ja lubię piec słodkości, to mnie relaksuje, zawsze to lubiłam robić i teraz tez oddaję się tej pasji ;), poza tym lubię robić zdjęcia, ostatnio się wkręciłam w naukę języków, na angielski śmigam do speak upa, ale chcę też innych się zacząć uczyć już pewnie samodzielnei.
 
A długo do nich chodziłaś? Myślę, że też moich będę dobrze wspominać, bo są bardzo fajni.
 
reklama
Lektorzy są rzeczywiście świetni, bardzo pozytywni mi się trafili, fajnie że zajęcia są prowadzone też trochę inaczej, gray w gry i mamy noce filmowe ;) w ramach kółek tematycznych
 
Do góry