Poznaj inne nasze serwisy:
Strona 1 z 2 12 Ostatni
1. do 10. z 14
    Entuzjast(k)a Avatar necia35
    Podziękowania / Polubienia

Domyślnie Dobry Psycholog dziecięcy!

Witam serdecznie! Mam pytanie do osób mieszkających w Olsztynie. Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego na terenie Olsztyna? Miałam styczność z psychologiem ze szpitala dziecięcego i niestety nie uzyskaliśmy tam żadnej pomocnej rady . Każda z wizyt przebiegała w ten sposób : próbowałam wytłumaczyć na czym polega problem z którym tu przyszliśmy ale za każdym razem nam pani przerywała i nie dawała dojść do słowa a żeby było śmieszniej to podczas wizyt odbierała telefony i rozmawiała sobie nie zwracając uwagi na to że ma w gabinecie pacjenta i że to jest czas tylko i wyłącznie dla tej osoby.To dla mnie było nie profesjonalne i strasznie wkurzające . Proszę Was bardzo o namiary na psychologa z prawdziwego zdarzenia który zna się na tym co robi wiem że to jest już rzadkość ale może jeszcze gdzieś tacy lekarze są ! Pozdrawiam i z góry dziękuję

W oczekiwaniu na cud..... Avatar karola_2907
    Wpisów do bloga
    12

Domyślnie Odp: Dobry Psycholog dziecięcy!

Niestety nie jestem z Olsztyna, więc nie pomogę ale powiem Ci, że tym lekarzom to się już dup... poprzewracało !!!!

Entuzjast(k)a

współczuję szukaj i nie poddawaj sie.....

Adaśko ur. 1 marca

4. Dziękuję necia35 dziękuje za post
    Wdrożona(y)

Necia, ja byłam tutaj: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Olsztynie
    Wprawdzie byłam u logopedy, ale przy okazji małego obejrzał też psycholog. Koleżanka była tam z powodu nadpobudliwości u dziecka. Jest zadowolona.

6. Dziękuję necia35 dziękuje za post
    Entuzjast(k)a Avatar necia35

Witam po długiej przerwie ! Chciałam się z Wami podzielić wiadomością że udało mi się znaleźć psychologa dziecięcego :) Osoba ta zna się na tym co robi ma niesamowite podejście do dzieci i szanuje pacjentów w każdej chwili mogę do niej dzwonić jeśli mam jakiś problem lub pytanie ! Udało jej się wzbudzić zaufanie w moim synku co uwierzcie łatwe nie było ! Bardzo ją polubił i nie może się doczekać kolejnych wizyt. Cieszę się bardzo bo widzę ogromną nadzieję ,że wszystko będzie dobrze. Nie chcę na forum reklamować tej osoby bo może ktoś by sobie pomyślał ,że robię to specjalnie dlatego też jeśli ktoś szukałby psychologa to piszcie na pw ja odpiszę ! Pozdrawiam serdecznie:)

Początkująca(y)

Cytat Napisał(a) necia35 Zobacz post
    Witam po długiej przerwie ! Chciałam się z Wami podzielić wiadomością że udało mi się znaleźć psychologa dziecięcego :) Osoba ta zna się na tym co robi ma niesamowite podejście do dzieci i szanuje pacjentów w każdej chwili mogę do niej dzwonić jeśli mam jakiś problem lub pytanie ! Udało jej się wzbudzić zaufanie w moim synku co uwierzcie łatwe nie było ! Bardzo ją polubił i nie może się doczekać kolejnych wizyt. Cieszę się bardzo bo widzę ogromną nadzieję ,że wszystko będzie dobrze. Nie chcę na forum reklamować tej osoby bo może ktoś by sobie pomyślał ,że robię to specjalnie dlatego też jeśli ktoś szukałby psychologa to piszcie na pw ja odpiszę ! Pozdrawiam serdecznie:)

witam,
    mam problem ze swoim 3 -latkiem czy mogłabyś podać mi namiary na psychologa u którego Ty byłaś

Początkująca(y)

Witaj necia 35,

Znalazłam ten stary post, czy pamiętasz może nazwisko tego psychologa dziecięcego?
    Pilnie poszukuję jakiegoś dobrego specjalisty w Olsztynie i powoli zaczynam rozkładać ręce.

byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc.

pozdrawiam i z góry dziękuję

Zuzanna

Początkująca(y)

witaj,
    ja polecam dziewczynę z Kortowa. Ma gabinet w którymś z DSów. Przyjmuje też dzieci gdzieś koło dworca. Byłam ze swoim Małym, super kontakt. Tel. nie można podać... Jak coś pisz na prv.
    Powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Wiktorias : 27-09-2012 - 17:40

Początkująca(y)

Witaj,
    czy mogłabyć przesłać mi namiary na tego psychologa dziecięcego. Mam podobny problem. Proszę o kontakt.

Początkująca(y)

Dobry psycholog dziecięcy pilonie poszukiwany prosimy o namiary

Strona 1 z 2 12 Ostatni

Zasady pisania postów