reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry Psycholog dziecięcy!

Drodzy rodzice,
z tego co czytam, wnioskuję, że niektórzy z Was byli już ze swoim dzieckiem u psychologa (a niektórzy go szukają). W każdym razie rzecz w tym, że piszę pracę magisterską na temat zachowań etycznych wśród psychologów dzieci i młodzieży. A kto jak nie Wy - rodzice możecie mi udzielić informacji na ten temat. Stąd właśnie do was kieruję moje badanie. Mam nadzieję, że znajdziecie 5 minut na wypełnienie ankiety, którą dołączę w linku. Nie ważne, czy byliście u psychologa w poradni prywatnej, czy państwowej, czy też na diagnozie, czy dziecko chodziło na terapię. Liczy się każda wasza wypowiedź.
Jeżeli byłyby jakieś niejasności, co do samej ankiety, bardzo proszę o informacje na forum lub prywatne.
Jeżeli znają Państwo także innych rodziców, którzy mogliby wypełnić moją anketę, to serdecznie dziękuję za przesłanie jej do nich. Bo jeszcze raz powtórzę: Liczy się każdy głos w tej sprawie.
Oto link do badania: Badanie - Anna Dąbrowska
Badanie jest oczywiście anonimowe, a wyniki służą jedynie do celów naukowych.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Dąbrowska
 
reklama
Witam Serdecznie.
Potrzebuję namiarów do tego dobrego Psychologa.
Bardzo proszę o pomoc.
marcelot@op.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry