reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opole - sklep lub komis z wózkami

reklama
potwierdzam :-) często robię zakupy w "ROLNIKU" na Ob. Stalingradu. ceny bardzo dobre, duży wybor a i o rabat można się zawsze upomnieć.
 
Favola ;-) ja sie niedawno przesiadalam do nowego wozka ;-) tzn. moja Monia ;-)
szukałam lekkiego wozka na duzych kolach ;-) poczatkowo w gre wchodzil tylko i wylacznei 4 kolowiec ale niestety kola waza...

znalazłam jednak 3kolowca - wazy niecałe 10kg, ma rozkladane siedzisko do lezenia, duze kola (piankowe) - z I pietra zjezdzam po schodach z Monia w wozku a na gore to troche sie go boje ciagnac z takim ciezarem wiec najpierw prowadze Monie na gore a potem wciagam wozek...jedna reka ;-)

poogladaj sobie - Wyjątkowa spacerowka Mamas&Papas Mamu mu3 (1500269075) - Aukcje internetowe Allegro

nie ma okienka w budce (przymierzam sie zeby zabrac budke do krawcowej i takie okienko zrobic ;-)) no i nie ma palaka ale to nie problem bo mozna dokupic palak albo tacke ;-)

Bishopka ;-) ja tego wozka nie znam :-( ale widze ze masz termin na lato...czytalas co pisala favola - dziecko ma 3 miesiace a sie w gondoli nie miesci :-( na Twoim miejscu szukalabym wozka z duza gondola.... np Roan Marita, ktory akuratnio mam do sprzedania ;-)
Rudi, dziekuje ale z tych co mi (nam) sie podobaja to wszystkie maja w sumie duza gondole, tylko nie ma o nich za wiele opinii wiec nie wiem.
Na obroncow Stalingradu jest jeszcze ten sklep co byl w opolaninie, ale faktycznie obsluga do kitu, na niczym sie chyba nie znaja :szok: Zaluje tylko, ze nie pojechalam troche dalej do Rolnika :-( ale coz nastepnym razem jak bede w Opolu to tam popatrze.
Co do Roana, to mialam przy pierwszym dziecku i jakos "objadly" mi sie wozki na paskach.
 
Bishopka ;-) Roan Marita jest na wahaczach ;-)
no ale faktycznie najlepiej sprawdzic sobie...
ja sie w ciazy przymierzalam do Jedo Bartatiny ale co dla jednych jest zaleta to dla mnie bylo wada - jak dla mnie wozek sie za mocno bujał na boki :-( i mimo ze gondola byla tylko 2-3 cm mniejsza w wymiarach to na oko roznica byla duzo wieksza...
 
Rubi (przepraszam za złe wcześniejsze napisanie nicka ) też oglądałam Bartatinę, ma ją nawet moja koleżanka i choć sobie chwali, to faktycznie kolibie się ona mocno na boki. Nie wiem, będę w Opolu to poszukam i mam nadzieję, że w końcu się zdecyduję. W kazdym razie bardzo dziękuję za pomoc.:-)
 
Koleżanki a nie macie może gdzieś numeru do tego sklepu na Obrońców co był kiedyś w Opolaninie? W sieci jest podany numer ale nie działa. Może któraś ma wizytówkę czy coś? Ja chcę tam wózek zamówić ale jestem z KK i jak mam tam jechać to wiadomo. A numeru co był podany na kartce w Opolaninie oczywiście nie zapisaliśmy.

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :)
 
Teraz na Obrońców są 2 sklepy w rolniku i 50 m dalej też jest masa wózków. Ja kupiłam w komisie roan marita - duża gondola, bo znajomych dzidzia już w 4 mcu nie mieściła się w gondoli. Był też jedo bartatina ale strasznie się bujał (był na paskach).
Roan też się buja ale mniej (jest na wahaczach).

 
reklama
hehe, czytam o 4- miesięcznych bajtlach co się w gondolki nie mieszczą i serdecznie zazdroszczę, bo ja swojego grubasa musiałam wyeksmitować z gondoli jak skończył 3 miesiące. Fakt, zima była, kombinezon i kocyki...ale on mi się do x-landera x3 na długość nie mieścił. Więc 3 miesięczne dziecko jeździło w spacerówce, w te pierońskie grudniowe mrozy, a spacerówka w moim x-landerze nie rozkłada się zupełnie na płasko. Od tamtej pory zmieniłam podejście do Roana- nadal uważam że brzydkie to niemiłosiernie, ale jednak wygoda dziecka ważniejsza, a bezapelacyjnie gondolę ma największą.
A tak a propos komisów to na Głogowskiej w lumpeksie jest komis dziecięcy, mają wózki- fakt głównie parasolki ale można zostawić zamówienie i namiar dla siebie i czasem przyjmują w fajnych cenach. Na Osmańczyka przy Koszulandzie po schodkach w dół jest też nowy komis dziecięcy, ale jeszcze tam nie byłam więc nie wiem czy wózki posiadają.

A tak w ogóle to witam się z Wami po latach prawdziwych i proszę pokornie o łagodny wymiar kary- córka marnotrawna saly: mama prawie 3 letniej Hani i 7 miesięcznego Giganta- Antka
 
Do góry