reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opole - sklep lub komis z wózkami

Becioo

mamusia 02'2011
Dołączył(a)
10 Styczeń 2011
Postów
537
Miasto
Brzeg
Nigdzie nie znalazłam więc otwieram nowy temat. Poszukuję na terenie Opola jakiegoś komisu lub sklepu z wózkami. Najbardziej interesuje mnie komis bo raczej skłaniam się aby kupić wózek używany.
 
reklama
wprawdzie nic nie wiem na temat komisu w Opolu, ale mam wózek do sprzedania. Jest on teraz wystawiony w komisie w Głuchołazach, ale zawsze mogę go wziać (sama jestem z Nysy) :tak:;-)
 
wprawdzie nic nie wiem na temat komisu w Opolu, ale mam wózek do sprzedania. Jest on teraz wystawiony w komisie w Głuchołazach, ale zawsze mogę go wziać (sama jestem z Nysy) :tak:;-)
Mamuska możesz mi przesłac jakieś dane tego wózka i jakieś zdjęcia jeśli posiadasz na priv?

Słyszałam, że w strzelcach op. jest taki komis, ale z Brzegu to będziesz mieć daleko.
Kamea no do strzelec to faktycznie trochę daleko, ale dzięki za podpowiedź ;-)
 
Beccio ;-) Komis z wózkami jest w Opolu na ZWM - koło kościoła - kilka wózkow tam zawsze jest ;-)
ja bede sprzedawała swój wózek ale to dopiero w marcu/kwietniu wiec jak dla Ciebie za późno :-(
 
Beccio ;-) Komis z wózkami jest w Opolu na ZWM - koło kościoła - kilka wózkow tam zawsze jest ;-)
ja bede sprzedawała swój wózek ale to dopiero w marcu/kwietniu wiec jak dla Ciebie za późno :-(

rubi no marzec kwiecień to na pewno za późno...ale dzięki za namiary ;-)
 
Ostatnio otworzyli nowy komis dziecięcy na cieszyńskiej w Opolu koło mcdonalds'a z tyłu w garażach i też można znaleźć jakieś wózki
 
Bardzo fajny sklep z wózkami jest w OPOLANINIE na parterze ,,kolorino'' bardzo duży wybór i ceny przestępne :)

Następny jaki znam to w Głubczycach obok EKO niestety nie znam ulicy ... a na parkingu jest mały komis z akcesoriami(wózkami też) dla dzieci.
 
reklama
Niestety, ja uważam, że w Kolorino jest bardzo drogo.. Z czystym sumieniem mogę za to polecić sklep Baby Blue w Opolu. Nawet fotelik, który upatrzyłam sobie, a sprawdzaliśmy kiedyś ceny z ciekawości w Kolorino i w Baby Blue, był prawie 200 zł droższy w Kolorino.
Zamieszałam trochę :D
 
Do góry