reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Dziewczyny ze sprzedaza hustawki FP nie ma najmniejszego problemu, ona co jakis czas ida w góre :) Ja swoja nowiutką kupiłam 20zł taniej niz sprzedałam juz przez nas uzywana, ale w stanie idealnym :) Jakbym kiedys miała miec drugie dziecko hustawka będzie pierwszą rzeczą jaka mu kupie :)
 
Madzia ja to na jedynaka nastawiona jestem ;)

Własnie zjeby dostałam za TZ który dzisiaj chłopakom na mieszkanie materiały miał przywiezc, a smignał zagramanice ;) To kazałam sciany burzyc najpierw, niech maja co robic ;) Hydraulik tez juz działa :) w koncu w koncu :)))))))))))
 
witam się:-)

właśnie uśpiłam Małego-oczywiście na rękach, obudził się na cyca o 4:40, potem niby drzemał ze mną w łóżku, ale bardzo nerwowo, co chwilę się budził, aż w końcu przed 6 zaczął histerycznie płakać.. potem poszła kupa, niby się uspokoił, ale i tak chciał być tylko na rękach.. gdy zasnął, odłożyłam go, po chwili znowu krzyk, piszczenie-masakra, dosłownie, nie mogę na to patrzeć, on tak płacze, jakby go ze skóry obdzierali:-( i znowu na ręce, zasnął, więc go odłożyłam do łózeczka i otuliłam kocykiem-zobaczymy, ile wytrzyma...

kamea cz dr Szczepanik nie jest ordynatorką pediatrii w WCM-ie? z tego, co ją pamiętam, to fajna babka była.. ja z endokrynologów polecam dr Truch-wspaniała kobieta:tak:

hiox a jaką huśtawkę polecasz? ja bym chciała jakąś np do 18 kg, a wszystkie są max do 10 ..

ponawiam pytanko-czy ktoś wie, kiedy będą kolejne zajęcia z klubu kangura??

mi to wyglada na kolki.....Nic nie poradzisz, tulenie pomaga bo uspokaja maluszka, sama z Olą przez to przeszłam, u nas pomagało noszenie w pionie i podskakiwanie na piłce takiej rehabilitacyjnej. Trochę męczące ale skutkowało. Noi sab simplex troszeczkę pomagał, ale cuców nie było. U nas trwało to do 4 msc.

Najlepiej wybierz hustawkę co sama się buja, na baterię a te zawsze są do 10 kg bo mechanizm potem nie ruszy.
Kup uzywana , myśmy mieli z fisher price aquarium, taką dużą i stojącą. Sprawdziła sie rewelacja a te melodyjki to Ola uwielbiała i wiele razy przy tych kolkach zasypiała i spała w hustawce. Polecam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry