reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Na20taliii gratulacje! Szybkiego powrotu do formy życzę :) Synuś śliczny! Jak się czujecie?

U mnie we wtorek wielki dzień, bo mój starszak idzie do przedszkola, trzymajcie kciuki, żebym się nie popłakała!

Kamkaz o Twojej wizycie oczywiście też pamiętam! kciukasy!
 
Venus27 niestety u mnie się troszkę pozmieniało. W środę wieczorem myślałam że znowu jelita mi dokuczają ale w czwartek zadzwoniłam do swojej lekarki i kazała przyjechać po przyjęciu wszystkich pacjentek. Okazało się że zaczęła się u mnie akcja porodowa. Szyjka przez tydzień skróciła się o 13 mm i zaczęło robić się rozwarcie. A to nie jelita tylko skurcze. Na szczęście pani doktor miała u siebie w gabinecie pessar więc od razu założyła no i próbujemy wyciszyć skurcze. Od wczoraj na szczęście mam tylko pojedyńcze i nieregularne. No i pani doktor radziła aby zrezygnować z tego usg3d bo ono może trwać nawet godz a każdu ucisk głowicy na brzuch może znowu wywołać skurcze a nie wiadomo czy udałoby się je znowu wyciszyć. Więc nie będę ryzykować. Teraz musze zrobić wsxystko aby wytrwać do bezpiecznego 36 tyg z tym pessarem i bez skurczy. A na takie ryzyko się nie piszę. Za to w środę mam wizytę u pani doktor więc się dowiem co i jak. Mam nadzieję że tym razem usłysze dobre wiadomości a jie tak, jak ostatnio.
 
Kamkaz ja przy moich dwóch ciążach tylko się modliłam, żeby dotrwać co najmniej do 30 tygodnia i Tobie również tego życzę. Jak masz leżec to naprawdę leż i oglądaj wszystkie seriale-jak to mówił mój gin ;) Będzie dobrze :)
 
Kamkaz ojej uważaj na siebie. Dobrze ze w porę pani dr zareagowała i założyła pessar. Trzymam za Was kciuki! Oby tygodnie Wam mijały w spokoju.
 
reklama
Do góry