reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Kozica - ja chodziłam do Stoczkiewicz, ale czy jest taka super dobra to bym jakoś nie była pewna w 100%. Tylko że jak ja chodziłam do ortodonty to nie było w Ostrowie dużego wyboru raptem dwóch czy tam trzech. Na placu 23 stycznia przyjmowała kiedyś babeczka miała dobre opinie tylko nie pamiętam jak się nazywa i słyszałam, że tej przychodni na Piłsudskiego też sobie chwalą. A kto ma nosić aparat dziecko czy dorosły??
 
reklama
dzięki bojka!
Chodzi o mojego syna (siedmiolatka) ma zgryz krzyżowy czy jakoś tak to się nazywa i muszę się wybrać do ortodonty. Na razie jeszcze czekam bo dopiero wychodzą mu górne jedynki (stałe) więc dopiero jak wyjdą to będę się umawiała na wizytę i tak sobie pomyślałam że popytam tu i tam a później zdecyduję gdzie się umówić. A masz możliwość żeby zdobyć tel do tej przychodni o której piszesz?
 
Bojka chodzę do Gostom. Jutro idę na usg 3d więc powinien rozwiać moje wątpliwości co do płci;) Bojka a Ty do kogo chodziłaś?
 
Hej dziewczyny!!
Dawno mnie tu nie było... Moja córeczka ma już 9 miesięcy:) i jest to mały psotnik, ale jak tylko popatrzy tymi swoimi wielkimi niebieskim oczami wszystko jej się wybacza.

Venus ja też miałam cesarkę. Nic się nie martw, nie było tak źle. Po 11 mi robili cc o 16 już kazali wstać, no i to bolało ale potem już było tylko lepiej.
Dziecko też szybko mi przynieśli - przynajmniej tak mi się wydaje:)

Kozica ja też polecam ortodontkę na zielonym rynku. Też mam zamiar tam się wybrać.
Podobnież na pierwszą wizytę nie trzeba się umawiać. tylko przyjść a pani dr przyjmuje między pacjentami.
Jak dobrze pamiętam to nazywa się Chybalska
 
Venus - też chodziłam do Gostoma. I co jesteś zadowolona? I jak tam po usg 3d wyjaśniło się kto się kryje w brzuszku?

O właśnie ta ortodontka to Chybalska się nazywa.

Dziewczyny w maju organizujemy spotkanie co Wy na to???
 
Witam.
Kochane przepraszam, że tak ni stąd ni zowąd wtryniam się na Wasze forum, ale chciałabym Was zaprosić na mojego bloga.
Wraz z przyjaciółkami stworzyłyśmy stronkę, na której prezentujemy nasze "dzieła". Większość z nich to obrazy, pamiątki ślubne czy komunijne, metryczki haftowane, jednak są i cudowne wózeczki ze wstążek, bukieciki i podusie.
Zapraszamy do obejrzenia i "ewentualnych" zamówień :)

ADRES BLOGA
BEB.cross-stitch

Tam również wszelki kontakt do nas.
basia3006@op.pl.
ZAPRASZAM!!
 
Zalogowana - czy jak idziesz na spacer to idziesz Waryńskiego? np w sobotę (święconka) szłaś? i dzień czy dwa wcześniej? bo wydaje mi się że to Ty byłaś. Ja śmigałam na rowerze kremowym z osłonami na koła w kratkę. daj znać czy to Ty:-)

Jakiś słaby odzew na spotkanie, ale nic najwyżej będzie na koniec maja:-D

Wszystkiego Najlepszego po Świętach
 
Hej dziewczyny:-)

Melduję się na posterunku ;-);-);-)
U mnie nic nowego poza tym, że moja córcia okazała się chłopcem :-D czyli będę miała 3 facetów w domu :cool2: masakra...

No i gorsza wiadomość to taka, że czeka mnie cesarka ze względu na przodujące łożysko :-( Miała z Was któraś cesarkę w Ostrowie? Napiszcie jak to wyglądało, bo okropnie się stresuję....
Ja mialam Lubecki I Szczublewski mi robili, super wszystko nie martw sie :) bedzie dobrze
 
reklama
hej dziewczyny,
Mam pewien problem, mojemu dziecku paznokieć u stopy rośnie krzywo i pod górę.
Co z tym zrobić?
 
Do góry