reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

HEj
Jak tam spotkanie dziewczyny?

Ja mam do Was pytanie odnośnie porodówki ostrowskiej. Możecie mi napisać na priv czy przy porodzie położna, która odbierała poród od Was coś dostała? Jak to teraz funkcjonuje...Będę wdzięczna:) Mój termin powoli się zbliża, więc muszę mieć jasność sytuacji :)
 
reklama
hej dziewczyny chciałabym zrobić mojej córce roczek, w domu jednak nie pomieszczę wszystkich gości. Możecie mi polecić jakąś restauracje do 30 osób.
 
ola24- my robiliśmy roczek w Wigwamie w Góreczniku, ale było bez szału (jedzenie ok, obsługa też- ale jakoś tak nijako) jedyne dobre było to, że po kawie i torcie można było wyjść całą rodzinką na spacer, przejść się po tym obiekcie i wrócić na ciepłą kolację, także dzieciaki miały rozrywkę bo tam jest to mini zoo, i nie mieliśmy wrażenia że tylko siedzimy i jemy.

Z innych restauracji: chcieliśmy też zrobić w Michałkowie ale akurat terminu nie bylo :(
 
Hej, mam pytanie :) czy któraś z Was robiła chrzciny w restauracji? Mogłybyście podać miejscówki i cenę za osobę? Chodzi oczywiście o Ostrów :) chciałam się mniej więcej zorientować jaki by to był koszt?
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa na tym forum więc mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Jestem z okolic Ostrowa Wlkp. i na początku marca 2015 r mam termin swojego pierwszego porodu. Jestem troszkę przerażona, bo niestety nie mam doświadczenia z dziećmi. Możecie napisać troszkę o porodzie w ostrowskim szpitalu? Warto rodzić w Ostrowie czy lepiej szukać innego szpitala?
 
Cześć Kamkaz!
Ja rodziłam w Ostrowie ponad rok temu, jestem bardzo zadowolona. Miałam CC i opiekę w ostrowskim szpitalu uważam za dobrą.
Do jakiego lekarza chodzisz?
Nie przejmuj się, że nie masz doświadczenia. Wszystko przyjdzie z czasem.
Jeśli chciałabyś chodzić do szkoły rodzenia, to polecam szkołę Dana w Ostrowie.
Jeśli będziesz miała jakieś pytania to pisz, chętnie ci pomogę.
 
Dziewczyny, pomozecie ? Znajdzcie na FB ''zbieramy 60 000 like'ów na pomoc dla nóżek Mikołaja'', wpłaćcie chociaż 10 zł i puśccie dalej w eter na FB.. rodzice potrzebują ponad 500 000 zł a NFZ się wypiął.

Patka, czyżbyś była siostrą Natalii R. ? A właściwie K :-)
 
reklama
Do góry